1:1
1:2
0:0

Spartak Pelhřimov - FBK Spartak Hluk 5:4pn
8. Vít Papež, 18. Vojtěch Mozr, 31. Maxmilián Škoda, 51. Václav Fučík, N Maxmilián Škoda - 7. Radim Jílek, 22. Martin Tuhý, 46. Martin Krchňáček, 49. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Libor Domkář 36 - Erik Hauerland 22; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 0:0;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Dva body se počítají. Náš dnešní přístup a nasazení nebyly na odpovídající úrovni a skvělé diváky občas doslova museli bolet oči. Nezbývá než se jim omluvit a věřit, že si to hráči správně přeberou a vkročí do příštího domácího utkání úplně jinak. Díky soupeři za utkání. díky i všem divákůma přejeme jim za celý tým bohatého Ježíška.
Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér):
Dnes to byl vyrovnaný zápas od začátku do konce. Po základní hrací době asi zasloužená remíza, v prodloužení už chyběly síly a nájezdy jsou vždy loterie. Jsem ale rád, že jsme zápas odmakali od začátku do konce, kluci chtěli vyhrát a ten bod z Pelhřimova není špatný. Snad se vrátíme na vítěznou vlnu a v novém roce přidáme výhry v základní hrací době a do play off se nějak dostaneme. Díky za fér zápas a přejeme domácím, aby se jim dařilo.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #83 Martin Krchňáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #27 Václav Fučík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #44 Pavel Rochovanský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #46 Maxmilián Škoda a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #14 Jiří Petlan , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 0:2
65:00
64:48
Domkář skvělým zákrokem zachraňuje prodloužení.
62:50
Hosté ze standartní situace přestřelují branku.
61:34
Hra se přelévá stále ze strany na stranu.
58:05
Domácí skvěle brání a nedávají hostům šanci vystřelit.
56:02
Skvělá kombinace domácích končí špatnou nahrávkou.
52:54
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #96 Adam Cileček.
52:54
Domkář přečetl Cilečka a nedal mu vůbec šanci.
52:27
Knězů obětavě blokuje svým tělem.
50:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #46 Maxmilián Škoda (4:4).
50:09
Škodův nához trefuje Fučik ze vzduchu.
48:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #98 Martin Tuhý (3:4).
48:10
Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček bez asistence (3:3).
45:28
Krchňáček z rozehry střílí a trefuje šibenici.
44:15
Domkář dalším krásným zákrokem chytá.
41:16
Škoda zachytává nahrávku a zabraňuje tak break hostů.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:15
40:00
39:50
Vyloučen hráč #24 Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
38:22
Hra se hodně zintenzivněla co se týče hry tělem.
35:17
Kalina po krásné kombinaci střílí, ale bohužel jen nad branku.
34:05
Break hostů pokazila nepřesná poslední přihrávka.
30:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda, asistoval #27 Václav Fučík (3:2).
30:50
Po skvělé kombinaci Škoda střelou k bližší tyčce proměňuje
28:36
Domácí sice kombinují, ale bez zakončení.
26:30
Martínkovu střelu od mantinelu chytá Hauerland nohou.
23:55
Standartní situace domácích končí pouze tyčí.
21:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:2).
21:39
Ze standartní situace hosté proměňují střelou nad Domkářovu ruku.
19:47
Domácí si v klidu nahrávají na svojí polovině a čekají na konec.
17:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #26 Vojtěch Martínek (2:1).
17:55
Martínek skvěle nahodil a Mozr ještě lépe ze vzduchu trefuje.
16:52
Domácí kombinují, ale Hauerland předvádí skvělé zákroky.
15:59
Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry.
15:40
Nához hostů bezproblému zpracovává Vlach.
14:49
Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
14:00
Break domácích překazila  finální přihrávka.
11:55
Škoda skvěle nahodil míček na Běhounka, ale Hauerland předvedl skvělý zákrok nohou a zachránil tím svůj team.
10:25
Domácí  skvěle kombinují, ale bez zakončení.
07:46
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #46 Maxmilián Škoda (1:1).
07:46
Nedůraz v předbrankovém prostoru využil Papež a připisuje si první branku za A tým.
06:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #24 Martin Kelíšek (0:1).
06:21
Nedůrazným bráněním si Jílek připisuje první branku utkání.
05:12
Knězů předvedl krásný blok.
02:58
Domkář si připisuje na své konto skvělý zákrok.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Erik Hauerland; hráči v poli: Jan Holý, Jiří Petlan, Martin Tuhý, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Dan Kalina, Marek Švrkala, Jan Knězů, Václav Fučík, Vít Papež