7:1
7:3
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - TJ Sokol Koberovy - Stará garda 19:4
2. Jaroslav Šámal, 7. Jakub Švarc, 7. Stanislav Pokorný, 11. Stanislav Pokorný, 12. Jakub Švarc, 17. Jan Kopecký, 21. Filip Iker, 22. Petr Smrkovský, 23. Stanislav Pokorný, 24. Jakub Švarc, 25. Stanislav Pokorný, 30. Michal Třešňák, 31. Stanislav Pokorný, 33. Michal Fabián, 36. Petr Smrkovský, 37. Jakub Švarc, 41. Stanislav Pokorný, 43. Petr Smrkovský, 45. Jakub Švarc - 16. Tomáš Mašek, 31. Petr Flégr, 34. Tomáš Mašek, 40. Štěpán Vancl; rozhodčí: Michal Honíšek - David Rubáš; vyloučení: 2:1 + Petr Srbek ČK1 + 5; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Sedláček 13 - Vojtěch Kurfiřt 17, Jan Brožek 31; po třetinách: 5:0, 7:1, 7:3;
45:00
Střely ve 3. části: 21:7
45:00
44:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #16 Jakub Švarc, asistoval #2 Michal Třešňák (19:4).
44:00
Ježíšek přijel do Českého Dubu o dva týdny dříve a nadělil Staré gardě pěnou nadílku. Toť zhodnocení utkání.
43:18
Omlouvám se Švarcovi i Smrkovskému, že jsem nevyzdvyhl jejich hattricky a dělám to dodatečně.
42:22
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #27 Jaroslav Šámal (18:4).
40:53
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #8 Petr Smrkovský (17:4).
40:53
Jakmile ovšem Stanislav Pokorný branku trefí, tak je z toho z pravidla gól. Stajně jako teď.
40:12
Sitace, kterou bylo těžší nedát, než proměnit, zahazuje Michal Třešňák. Bude dnes nejspíše bez večere.
39:13
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #57 Štěpán Vancl, asistoval #14 Michal Ježek (16:4).
38:20
Standa Pokorný znova netrefuje branku. Zřejmě se už vystřílel.
36:50
36:50
Zn7:ova se zapojení mladých hráčů vyplácí a Dub ukazuje, jak kvalitní mládežnickou akademii má.
35:37
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (15:3).
35:37
Pěkná souhra domácích. Vypadá to, že to už někdy hráli. Cross z levého beka na pravé křídlo odkryl branku a Petr Smrkovský se nemýlil.
35:10
Crossové nahrávky chodí jedna za druhou, ale nic z toho není.
34:29
Vyloučen hráč #23 Jan Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:01
Událostí na hřišti je tolik, že nevíme co dřív komentovat.
33:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #7 Tomáš Mašek, asistoval #23 Jan Cvrček (14:3).
32:54
Vyloučen hráč #68 Filip Iker družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:08
Vlastní branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #2 Michal Fabián (14:2).
30:27
30:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #13 Petr Flégr bez asistence (12:2).
30:07
Dub znovu nezachyzává začátek třetiny a inkasuje.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 24:8
30:00
29:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák, asistoval #16 Jakub Švarc (12:1).
29:59
A "gól do šaten" přichází vteřinu před koncem třetiny.
29:50
Mezi hattrickové hráče se přidává i Stanislav Pokorný. Této skutečnosti jsme si všimli až opožděně, za to se omlouváme a už se to nebude opakovat.
26:56
Poté co nám domácí střelci ukázali svou kvalitu, přichází zase chvíle, kdy trápení.
24:01
23:21
Souhra z juniorských soutěží se nezapře a Třešňák nahrává Švarcovi, který se nemýlí.
23:20
23:20
Né deset ne, já jsem v tom nevinně. Tak prosím deset ne, tak prosím deset ne. :)
23:02

Michal Třešňk znovu selhává. Zřejmě mu zvlhl střelný prach po prvním zápase.
22:06
21:07
20:50
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #68 Filip Iker, asistoval #9 Stanislav Pokorný (7:1).
20:50
Konečně Dub trefil branku a je z toho rouvno gól.
19:32
Český Dub si vytváří jednu šanci za druhou, ale trefit branku je pro ně obtížné, obzvláště pro Standu Pokorného.
16:24
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #21 Jan Kopecký, asistoval #16 Jakub Švarc (6:1).
16:24
Kuba Švarc si svou šikovností vytvořil šanci a po přihrávce se štěstím skóruje Jan Kopecký.
16:01
Standa Pokorný netrefuje z pravého křídla o několik metrů bránu soupeře.
15:12
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #7 Tomáš Mašek, asistoval #13 Petr Flégr (5:1).
15:12
Koberovští nenechají Sedláčka odejít s nulou a na začátku druhé periody přesně míří k pravé tyči.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #12 Jan Brožek družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda
15:00
15:00
Střely v 1. části: 22:2
15:00
14:27
Sokol Koberovy se brání zuby nechty a v pětimiutovém oslabení inkasovaly pouze jeden gól.
12:45
Přední tyč Koberovské svatyně zvoní po střele Honzy Kopeckého.
11:15
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #16 Jakub Švarc, asistoval #89 Josef Strouhal (5:0).
11:15
Jakub Švarc taktéž trefuje odkrytou branku a v přesilové hře zvyšuje náskok.
10:07
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #27 Jaroslav Šámal (4:0).
09:27
Vyloučen hráč #99 Petr Srbek družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda do konce utkání.
09:27
Vyloučen hráč #99 Petr Srbek družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 5 minut za nesportovní chování.
09:27
A k vidění jsou i nesportovní výlevy hráče Staré gardy, za které je potrestán.
08:30
Vyloučen hráč #68 Filip Iker družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:30
Filip Iker málem se soupeřem proběhl až nanáměstí a po právu si odsedí dvě minuty.
07:24
Další tutová šance českodubských, respektive Smrkovského, který netrefuje práznou branku.
06:44
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (3:0).
06:44
I Stanislav Pokorný napravuje svou chybu a ze stejné situace, kde se posledně mýlil, střílí gól.
06:36
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #16 Jakub Švarc bez asistence (2:0).
06:36
Tentokrát už míří přesně.
06:15
Kuba Švarc trefuje břevno ze dvou metrů.
05:42
Stanislav Pokorný tohle za normálních okolností trefuje. Dnes jsou zřejmě nějaké divné erupce na Slunci a prázdná branka nebyla trefena.
04:07
Závar před brankou Dubu gólem nekončí.
03:26
Tlak domácích přetrvává a Koberovy se nedokáží vymanit.
02:32
Michal Třešňák netrefuje z pravého křídla branku.
01:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #27 Jaroslav Šámal, asistoval #89 Josef Strouhal (1:0).