4:0
2:2
- : -

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - Panthers Praha C 6:2
15. Vojtěch Ševčík, 16. Vojtěch Ševčík, 17. Václav Klepal, 22. Vojtěch Slavík, 31. Trong Martin Lexuan, 33. Matěj Škramovský - 28. Radek Tomšovský, 35. Patrik Jeřábek; rozhodčí: Tomáš Tóth - Ondřej Černý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Michael Pilch ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 0:0, 4:0, 2:2;
36:00
34:27
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #36 Patrik Jeřábek, asistoval #61 Ondřej Bouška (6:2).
32:24
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #8 Matěj Škramovský, asistoval #91 Aleš Hlavička (6:1).
31:55
Vyloučen hráč #33 Lukáš Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #19 Trong Martin Lexuan, asistoval #66 Tomáš Humpolák (5:1).
29:39
Vyloučen hráč #33 Lukáš Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za blokování hokejky.
27:58
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #89 Radek Tomšovský, asistoval #61 Ondřej Bouška (4:1).
24:00
24:00
21:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #13 Vojtěch Slavík, asistoval #4 Jakub Smolík (4:0).
16:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #21 Václav Klepal bez asistence (3:0).
15:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #90 Vojtěch Ševčík, asistoval #59 Michael Pilch (2:0).
14:15
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #90 Vojtěch Ševčík, asistoval #4 Jakub Smolík (1:0).
12:00
12:00
11:11
Vyloučen hráč #64 Šimon Skála družstva Panthers Praha C na 2 minuty za hra rukou.
05:35
Vyloučen hráč #33 Matěj Jurníček družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Ondřej Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C:
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové: brankář: Michael Pilch; hráči v poli: Trong Martin Lexuan, Matěj Škramovský, Jakub Smolík, Aleš Hlavička, Tomáš Humpolák