1:3
1:4
- : -

SK Florbal Benešov - Panthers Praha B 3:9
1. Denisa Fischerová, 26. Denisa Fischerová, 45. Anna Balíková - 4. Nikola Křemenáková, 15. Nikola Křemenáková, 18. Eliška Tázlerová, 19. Julie Faťunová, 27. Julie Faťunová, 36. Julie Faťunová, 38. Klára Schmiedová, 40. Klára Schmiedová, 41. Nicola Braunová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Karel Kotyza; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Kristýna Heralová ? - Kateřina Macounová ?; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:4;
45:00
44:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Anna Balíková bez asistence (3:9).
40:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #3 Nicola Braunová, asistoval #67 Nikola Křemenáková (2:9).
39:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #68 Šárka Hromková (2:8).
37:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #91 Julie Faťunová (2:7).
35:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #91 Julie Faťunová, asistoval #47 Kateřina Vránová (2:6).
30:00
30:00
26:58
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #91 Julie Faťunová bez asistence (2:5).
25:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #5 Denisa Fischerová, asistoval #9 Lenka Barková (2:4).
18:43
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #91 Julie Faťunová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (1:4).
17:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #64 Eliška Tázlerová, asistoval #68 Šárka Hromková (1:3).
15:00
15:00
14:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #67 Nikola Křemenáková, asistoval #10 Kateřina Formánková (1:2).
13:47
Vyloučen hráč #92 Alena Urbanová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
05:59
Vyloučen hráč #5 Denisa Fischerová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #67 Nikola Křemenáková bez asistence (1:1).
03:17
Vyloučen hráč #5 Denisa Fischerová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
00:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #5 Denisa Fischerová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Kateřina Vránová, Andrea Nováková, Kateřina Formánková, Barbara Jelínková, Nikola Křemenáková