0:0
0:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FA Č. Budějovice 1:2
11. Vendula Podzimková - 9. Lada Tancerová, 43. Karolína Kašparová; rozhodčí: Jan Máca - Jan Tomšů; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Hlaváčová ? - Lucie Drozdová ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:1;
45:00
42:05
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #69 Karolína Kašparová, asistoval #3 Veronika Jedličková (1:2).
30:00
30:00
25:19
Vyloučen hráč #3 Veronika Jedličková družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #63 Vendula Podzimková, asistoval #94 Marie Jozová (1:1).
08:58
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #12 Lada Tancerová, asistoval #66 Pavla Vlčková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Máca a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice: brankář: Lucie Drozdová; hráči v poli: Lada Tancerová, Petra Novotná, Karolína Kašparová, Pavla Vlčková, Veronika Jedličková