1:2
- : -
FbC Písek

TJ Centropen Dačice - FbC Písek 2:5
20. Aneta Lisová, 31. Adéla Lélyová - 11. Anna Zámečníková, 20. Andrea Čyhura, 30. Andrea Čyhura, 32. Miroslava Košatková, 45. Kateřina Brousilová; rozhodčí: Radek Chýna - Tomáš Prokopius; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová ? - Nikola Kozáková ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2;
45:00
44:21
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Kateřina Brousilová, asistoval #51 Miroslava Košatková (2:5).
40:54
Timeout TJ Centropen Dačice
31:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #51 Miroslava Košatková, asistoval #8 Lucie Predajňová (2:4).
30:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (2:3).
30:00
30:00
29:35
Branku družstva FbC Písek vstřelil #17 Andrea Čyhura, asistoval #44 Petra Říhová (1:3).
28:36
Vyloučen hráč #84 Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
21:58
Vyloučen hráč #6 Anna Zámečníková družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
19:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #17 Andrea Čyhura, asistoval #51 Miroslava Košatková (1:2).
19:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Šimánková (1:1).
17:01
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #84 Barbora Kratochvílová.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:11
15:00
10:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Anna Zámečníková bez asistence (0:1).
05:49
Vyloučen hráč #51 Miroslava Košatková družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Chýna a Tomáš Prokopius.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek:
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Kateřina Pospíchalová; hráči v poli: Monika Rosolová, Barbora Kratochvílová, Adéla Lélyová, Andrea Distelová, Adéla Zavadilová