1:1
- : -
SCC SEMILY

SC Podještědí Č. Dub - SCC SEMILY 5:5
7. Jakub Švarc, 9. Pavel Dostál, 11. Jakub Švarc, 23. Jaroslav Šámal, 43. Michal Třešňák - 5. Lukáš David, 14. Filip Bulušek, 16. Tomáš Chmelík, 25. Daniel Šírek, 34. Matěj Hanzl; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 9 + Michal Třešňák OS:0; využití: 0:3; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Němeček 17 - Martin Forman 18; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
42:10
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #16 Michal Třešňák z trestného střílení (5:5).
42:10
Vyloučen hráč #16 Michal Třešňák družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
35:48
Timeout SC Podještědí Č. Dub
35:48
Vyloučen hráč #9 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
33:27
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #79 Matěj Hanzl, asistoval #27 Filip Bulušek (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
29:57
Vyloučen hráč #5 Petr Šmíd družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
24:27
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #6 Daniel Šírek, asistoval #56 Jan Seliger (4:4).
22:06
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #7 Jaroslav Šámal bez asistence (4:3).
19:06
Vyloučen hráč #10 Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
15:50
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #14 Tomáš Chmelík, asistoval #54 Martin Forman (3:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
13:53
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #27 Filip Bulušek, asistoval #77 Lukáš David (3:2).
13:36
Vyloučen hráč #6 Jakub Šenberk družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za špatné střídání.
13:29
Vyloučen hráč #16 Michal Třešňák družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
13:29
Vyloučen hráč #16 Michal Třešňák družstva SC Podještědí Č. Dub - osobní trest.
13:29
11:32
Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
10:54
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #7 Jaroslav Šámal (3:1).
08:57
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #10 Pavel Dostál, asistoval #9 Jakub Švarc (2:1).
06:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc bez asistence (1:1).
04:17
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David, asistoval #14 Tomáš Chmelík (0:1).
02:49
Vyloučen hráč #5 Petr Šmíd družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Filip Bulušek, Lukáš David, Daniel Šírek, Jan Seliger, Matěj Hanzl
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Jakub Švarc, Jakub Šenberk, Michal Třešňák