4:0
- : -
FbC Plzeň

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Plzeň 10:6
4. Jan Keyzlar, 6. Jakub Trojáček, 9. Daniel Dolejš, 16. Daniel Dolejš, 19. Jan Keyzlar, 36. Petr Heřmánek, 41. Daniel Dolejš, 45. Daniel Hrůza, 59. Jakub Štván, 60. Daniel Hrůza - 8. Marek Weber, 10. Václav Hajšman, 11. Vojtěch Mrvík, 26. Jiří Varta, 28. Vojtěch Mrvík, 35. Jan Baštýn; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Filip Trkovský; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Petr Šimák 8 - Matouš Eret 19; po třetinách: 5:3, 1:3, 4:0;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
 Dneska zasloužené vítězství, kluci si šli za jasným cílem získat 3 body. Rozhodla větší chuť po vítězství. Děkuji za předvedený výkon.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Dneska jsme hráli pouhých 40 minut a ve třetí třetině jsme po obdržené brance odešli v našich hlavách. Soupeř toho využil na 100% a bohužel ani v 6ti hráčích jsme absolutně nic nevymysleli. Musíme se poučit z našich výpadků a zítra předvést bezchybný výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 10:1
60:00
59:56
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #15 Lukáš Trojáček (10:6).
58:46
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Jakub Štván bez asistence (9:6).
58:46
Vyloučen hráč #55 Václav Hajšman družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
58:00
Hosté to zkouší bez gólmana

57:54
Ku Ba Kotrba fauluje v rohu a padají hráči i mantinely.
55:54
Dnešní utkání sleduje přímo z tribuny 36 diváků děkujeme. Děkujeme i Vám, kteří sledují online přenos.
53:12
Marek Čáp ústál souboj v rohu, hostující hráč si pomohl faulem. Zápas se nám začíná vyostřovat, soupeř z Plzně začíná hrát agresivně, to se ale domácím ani divákům moc nelíbí.

52:38
Ku Ba Kotrba fauluje v rohu hřište hosté mají standartku, ale nic nevymysleli a milevští můžou do útoku.

45:57
Vyloučen hráč #65 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:57
Vyloučen hráč #4 Vít Pešek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
45:57
Petr Heřmánek si nenechal líbit držení a oplatil to hostujícímu hrači v podobě krosčeku, podle hokejových pravidel vše OK.
44:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (8:6).
43:23
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:41
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (7:6).
40:41
Po závaru před hostující branou a asi pěti dorážkách trefuje šibenici Daniel Dolejš. Pěkný důraz do kasy.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
35:57
Dva rychlé góly na obou stranách a stav je zase vyrovnaný. Dneska je to pěkný florbal.
35:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #65 Petr Heřmánek, asistoval #24 Jakub Trojáček (6:6).
34:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (5:6).
33:02
Trojáček v oslabení ohrožuje branku hostů.

32:34
Hosté zatím nenašli recept na domací obranu v přesilové hře.
31:08
Vyloučen hráč #24 Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:07
Po faulu Trojáčka uvidíme první přesilovou hru v podání hostů.
30:00
Ku Ba Kotrba posílá po lajně Danečka Hrůzu ten končí v rohu hřiště.
28:50
Po standartní situaci u pravého mantinelu vytahuje střelu Keyzlara hostující golman.
27:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #24 Jaroslav Konopík (5:5).
27:05
Štván viděl Hrůzu před brankou poslal mu tam krásný pass ten ale netrefil.
25:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #7 Jiří Varta z trestného střílení (5:4).
25:37
Někdo z dua Trojáček L.-Čáp stál v brankovišti a uvidíme trestné střílení.
23:30
Trio Štván-Hrůza-Dolejš P předvedlo krásnou kombinaci, třetí jmenovaný ale netrefil bránu hostí.
21:59
Šimi střelu na bližší tyč chytá s ledovým klidem.
21:30
Koubek Štván blokuje střelu hostů a balónek končí miho hřiště.

20:10
Trojáček vzápětí posílá další střelu a hostující gólman obě dvě chytá.

18:43
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (5:3).
18:43
Keyzlar to vzal sám na sebe a posílá tam šibenici na bližší tyč, gólman bez šance.
18:02
Šimi vychytal neobsazeného hráče na středu hřiště a drží vedení Milevsko.
17:07
Duo Trojáček L. Dolejš D. se tentokrát mýlilo a gól nevstřelilo.
16:45
Dva rychlé útoky MIlevska zastavuje hostující golman.
15:05
Rozehrávka hostů v útočném pásmu končí gólem domácích.
15:03
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (4:3).
12:59
Dolejš Daniel míjí branku asi o 5 centimetů, noo moc nechybělo.
12:05
Hostující gólman okoukal skvělé zákroky maskou, a vytahuje střelu domácích vysoko nad branku.
11:40
Další zákrok Šimiho maskou, ten chlapec dneska ruce nepotřebuje.
10:20
Petr Šimák vytahuje střelu hostů svojí maskou, balónek končí v rohu hřiště.
10:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (3:3).
09:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #55 Václav Hajšman, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (3:2).
08:13
07:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #97 Jan Táborský (2:1).
05:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #24 Jakub Trojáček, asistoval #21 Adam Dvořák (2:0).
03:34
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #15 Lukáš Trojáček (1:0).
01:10
Nebezpečná střela domácích.
00:01
Vítejte na dnešním utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Václav Hajšman, Václav Jankovec, Vít Pešek, Jan Baštýn
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Marek Čáp, Daniel Dolejš, Lukáš Trojáček, Eduard Chalupa, Jan Keyzlar