1:1
2:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL B - FBC TJ Draci Lanškroun 5:5
5. Tomáš Nonn, 9. Martin Klejch, 29. Radim Hladík, 34. Martin Motyčka, 40. Tomáš Doubek - 2. Michal Pfeifer, 5. Filip Brůna, 19. Jakub Dzurik, 38. Filip Mačát, 40. Martin Řehák; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Lubomír Stráník 17, Ondřej Kroulík 7 - Matěj Parent 25; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 10:10
45:00
44:54
Vyloučen hráč #86 Pavel Kadrnožka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za držení.
44:54
Vyloučen hráč #10 Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za držení.
39:53
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #55 Martin Řehák, asistoval #86 Pavel Kadrnožka (5:5).
39:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #51 Tomáš Doubek, asistoval #25 Dominik Novák (5:4).
37:26
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #4 Filip Mačát, asistoval #89 Michal Vaňous (4:4).
33:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #77 Martin Motyčka, asistoval #66 Tomáš Nonn (4:3).
28:58
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #17 Radim Hladík, asistoval #10 Pavel Krejsa (3:3).
27:26
Vyloučen hráč #96 Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za hrubost.
23:08
Vyloučen hráč #17 Michal Kuklík družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
21:41
Vyloučen hráč #25 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:45
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #88 Jakub Dzurik, asistoval #17 Michal Kuklík (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:9
15:00
08:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #13 Martin Klejch, asistoval #10 Pavel Krejsa (2:2).
04:58
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #16 Filip Brůna, asistoval #88 Jakub Dzurik (1:2).
04:38
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #66 Tomáš Nonn, asistoval #25 Dominik Novák (1:1).
01:09
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #66 Michal Pfeifer, asistoval #55 Martin Řehák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Parent; hráči v poli: Filip Mačát, Pavel Kadrnožka, Michal Kuklík, Jakub Dzurik, Filip Brůna