1:4
4:1
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - FBC Sokol Ivanovice na Hané 5:6
24. Dávid Danaj, 32. Michal Repko, 33. Adam Trllo, 34. Tomáš Fanta, 41. Matěj Urbánek - 6. Jakub Ondrák, 16. David Kramoliš, 26. David Kramoliš, 29. Miroslav Šimoník, 29. Radim Baláž, 36. Vojtěch Bartošek; rozhodčí: Zdeněk Rada - Petr Kos; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 0:1, 1:4, 4:1;
45:00
43:33
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
40:57
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #27 Matěj Urbánek, asistoval #94 Michal Repko (5:6).
35:15
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #44 Aleš Tvrdý (4:6).
33:21
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #8 Tomáš Fanta, asistoval #39 Dávid Danaj (4:5).
32:18
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #89 Adam Trllo, asistoval #12 Petr Běl (3:5).
31:04
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #94 Michal Repko, asistoval #90 Denis Ligas (2:5).
30:00
30:00
28:55
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #25 Radim Baláž, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (1:5).
28:19
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #72 Miroslav Šimoník, asistoval #77 David Hedvík (1:4).
25:31
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #68 David Kramoliš, asistoval #16 Pavel Sysel (1:3).
23:37
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil #39 Dávid Danaj, asistoval #90 Denis Ligas (1:2).
23:00
Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
15:32
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #68 David Kramoliš, asistoval #77 David Hedvík (0:2).
15:00
15:00
06:12
Vyloučen hráč #89 Adam Trllo družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:15
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #87 Vojtěch Bartošek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Denis Ligas, Matěj Urbánek, Dávid Danaj, Michal Repko, Tomáš Fanta