2:1
2:2
- : -

FBŠ Gorily Plzeň B - T.J. Sokol Koterov 4:6
25. Matěj Surák, 28. Petr Körner, 38. Marek Firla, 45. Marek Firla - 4. Jan Schejbal, 5. Jáchym Kellar, 14. David Šůs, 30. Kamil Pešek, 36. Jan Václav, 40. Kamil Pešek; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Valeš 12 - Michal Šuniar 12; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:4
45:00
44:44
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #71 Jakub Vandák (4:6).
43:44
Vyloučen hráč #88 Stanislav Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:39
Timeout FBŠ Gorily Plzeň B
39:31
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #25 Daniel Fencl (3:6).
37:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #30 Václav Lauda (3:5).
37:20
Vyloučen hráč #10 David Šůs družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za špatné střídání.
35:09
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #13 Jan Václav bez asistence (2:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:7
30:00
29:54
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #11 Jan Schejbal (2:4).
27:29
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #17 Matěj Surák (2:3).
24:05
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #30 Václav Lauda (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:7
15:00
13:55
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #10 David Šůs, asistoval #11 Jan Schejbal (0:3).
04:28
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #27 Jáchym Kellar, asistoval #67 Kamil Pešek (0:2).
03:33
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #13 Jan Václav (0:1).
00:01
Vítáme všechny fanoušky moderního florbalu u utkání Tj Sokol Kotetov a FBŠ Gorily Plzeň B.