2:2
5:0
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - Florbal TJ Kobylisy 8:4
14. Petr Heřmanský, 22. Jakub Kerzel, 34. Jáchym Syrovátko, 46. Jan Pudich, 54. Jiří Lebeda, 57. Radim Fořt, 59. Jiří Lebeda, 60. Mikuláš Plášek - 7. Daniel Havlíček, 16. Šimon Paldus, 23. Jan Hrdlička, 27. Lukáš Panenka; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Josef Bína 25 - Ondřej Kudrnáč 30; po třetinách: 1:2, 2:2, 5:0;
Komentář domácích Jirka Martin (Trenér):
Důležitá výhra na konec roku, ve druhé polovině zápasu jsme byli lepším týmem, což se projevilo na výsledku. Ze spodu tabulky se konečně Traverza posouvá tam, kam patří. Děkuji soupeři za zápas, přeju hodně zdaru do sezony. Díky pořadatelskému týmu za celosezonní práci a všem přeju hodně štěstí a zdaví do nového roku.
Komentář hostů Malina Ctirad (Trenér):
Nedisciplinovanost a osobní chyby nás poslaly tam, kde jsme celou sezonu. Soupeři gratulujeme k vítězství a přejemé hezké svátky.
59:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #88 Jakub Kerzel (8:4).
59:00
Behěm těchto posledních minut se odehrálo spoustu napatých a radostných situací.
58:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Jiří Lebeda bez asistence (7:4).
58:15
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
58:15
Vyloučen hráč #93 Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
57:52
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny .
56:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #27 Radim Fořt, asistoval #88 Jakub Kerzel (6:4).
56:37
Traverza už má dvoubrankový vedení!
56:15
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:55
hráci nam uspesne boří mantinely
54:05
Traverza hraje už 2 minuty aktivně s míčkem.
53:14
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Jiří Lebeda, asistoval #12 Martin Fenik (5:4).
53:14
Lebeda to tam poslal!
52:50
Začíná to být velice dramatické!
50:13
Právě se odehrála neklidná situace na hřišti.
49:11
Gólman Traverzy se se dnes zapojuje celým svým tělem.
45:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (4:4).
45:18
Traverza využívá přesilovou hru a kapitán domácích vyrovnává na 4:4
44:11
Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra bez hokejky.
44:11
Hráč hostů hrál bez hole, proto se u nás na chvíli posadil.
43:11
Hra začíná být velice napínavá.
42:32
Začátek třetí třetiny začíná velmi neklidně.
42:09
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Hráči začínají bořit mantinely jako kuželky na bowlingu.
37:22
Tlak Traverzy roste, zatím k vytouženému vyrování však nespěje.
36:25
Hráči Traverzy mají ještě 3 a půl minuty na vyrovnání zápasu ve druhé třetině.
35:14
Opět gólman Traverzy zachránil situaci.
33:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #12 Martin Fenik (3:4).
28:26
Vyloučen hráč #4 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:22
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
28:00
Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za zdržování hry.
28:00
Hráč traverzy byl zraněn a je v péči zdravotnice.
26:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:4).
26:36
Kobylisy zvyšují svůj náskok!
25:55
Traverza měla velkou příležitost dát gól ale bohužel skvělá obrana hostí.
25:08
zápas je v druhé třetině na obě strany dost ofenzivní.
22:55
Kobylisy zvyšují!
22:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #47 Lukáš Panenka (2:3).
22:00
Traverza srovnává!
21:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #88 Jakub Kerzel, asistoval #55 Jan Pudich (2:2).
19:55
Golman traverzy ukončil třetinu krásným zákrokem.
18:20
Jan Pudich trefuje tyč!
17:15
Traverza má stále velké šance ale dnes jí není přáno.
15:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #16 Jan Hrdlička (1:2).
15:20
Kobylisy střílí gól na 2:1
13:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #7 Petr Heřmanský, asistoval #61 Robert Štipka (1:1).
11:55
brankář traverzy povzbuzuje svůj tým.
09:51
Traverza začíná mít velké šance ale bohužel bez úspěchu.
08:53
Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #55 Jan Pudich.
08:53
Trestné střílení bohužel neproměnil Jan Pudich.
06:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (0:1).
06:38
zapas komplikují technické problémy v hale.
06:38
Hosté střílí první gól.
04:17
Zatím je to velice vyrovnané.
03:33
Traverza měla volný uder ale mimo branku.
03:02
Kobylisy měly stadartku ale skvěla obrana Traverzy.
02:15
Traverza schazuje všechny mantinely.
01:26
Lebeda v obrovské šanci ale bohužel střela byla sražena.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Noha, Petr Heřmanský, Radim Fořt, Mikuláš Plášek, Jakub Kerzel