0:1
3:3
0:0

FLORBAL LITOMYŠL - FBK Atlas Blansko 5:6pn
1. Marek Boštík, 18. Martin Štarman, 45. Michal Háp, 57. Vilém Nonn, 59. Vilém Nonn - 1. Jakub Fedra, 31. Jan Frýdek, 50. Vojtěch Fedra, 54. Adam Kovář, 56. Jakub Fedra, N Jan Frýdek; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 5:5 + Daniel Žilka 5; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Votroubek 27 - Vojtěch Ott 32; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:3, 0:0;
Komentář domácích Petr Patrik (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeřům za kvalitní kru, rozhodčím za jejich vedení turnaje a divákům za skvělou kulisu .. klidné svátky všem
Komentář hostů Tenora David (Trenér):
V první řadě bych chtěl poděkovat skvělým divákům, chvíli jsme si zvykjali na trend rozhodčích, celý zápas jsme chytali na poslední chvíli, ale v závěrečné třetině jsme se dočkali dramatu, které vyústiálo až v nájezdové vyvrcholení, kde jsme byli šťastnější. Překvapuje mě, kde se soupeř nachází v tabulce, za odvedenou hru si zaslouží více než jenom jeden bod, ale my jsme byli šťatsnější. Závěrem bych chtěl poděkovat pořadatelům, divákům a rozhodčím, a doufám, že se sem do této krásné haly znovu podíváme - je to první hala, kde je zatopeno

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #6 Jan Frýdek a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #61 Denis Müller a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #8 Radek Kunstmüller , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #43 Marek Macek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #20 Tomáš Boštík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #30 Vilém Nonn a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 6:8
65:00
64:30
Poslední půl minuta, a pak případně následují nájezdy, ve kterých máme svého objektivně zvoleného favorita
64:00
Krásná palebná chvilka Litomyšle, chybí milimetry od výhry .. veliká škoda
63:00
Šance po celou dobu této části jsou velice vyrovnané, hráči hraji srdíčkem a přejeme tomu lepšímu, aby vyhrál .. však čestně, prosím
62:00
Emoce cloumají nejen hráči, ale i trenéry a diváci ani nedýchají .. napjatá atmosféra vládne utkáním
61:00
Tvrdé zákroky se nevyhýbají ani této části utkání, však dalo by se očekávat, že týmy zaujmou spíše vyčkávací postavení a taktiku
60:00
60:00
6 vteřin výhody dostanou domácí, přesilovka začíná!
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:00
Domácím chybí jedna přesná střela, tak málo, avšak tak hodně k vítězství
58:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (5:5).
58:00
Blansko hraje taktiku "beton" a ta jim zatím více než vychází, před chvílí se dokonce dostali do šance na druhé straně hřiště, trestuhodné počínání Litomyšle
57:00
Je to blízko, je to blízko .. ale Litomyšl se snaží a dechy se divákům tají
56:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #20 Tomáš Boštík (4:5).
56:00
I Litomyšl má ukázkové šance, zbývá je jen proměnit
55:37
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:5).
55:30
Atmosféra hustá tak, že by se dala krájet .. a možná ještě dál
55:06
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 5 minut za hrubost.
54:00
Tvrdé zákroky jsou na každém rohu, k vidění jsou i sitace vyraženého dechu .. no není to už za hranou sportu ..?
53:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #3 Adam Kovář, asistoval #8 Radek Kunstmüller (3:4).
52:51
Vyloučen hráč #10 Marek Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:30
Krásná střela Štěpána Švece, mířená do růžku brány .. škoda, nechybělo moc a Litomyšl mohla odskočit na vzdálenost jednoho gólu
52:00
Teď se orosilo čelo oběma gólmanům, kolem jejich hlavy proletěly střely, však obě nepřesné a stav je i nadále nerozhodný
51:00
Hra se nám začíná dostávát do vyšších otáček, získává rychlejší tempo a krev proudí v tělních obězích opět o něco rychleji
50:30
Domácí hrají v šešti
50:00
Nevztekej se a hrej - tímto by se měli opět začít řídit hráči Blanska, reklamace jim k výhře nepomohou
49:29
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #20 Daniel Žilka (3:3).
48:30
Trestanec Andy Kučera naběhl do obrany, překvapil soupeře a sebral mu nahrávku, přitom stihl udělat nečekanou kličku, skvělá práce!
48:10
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
48:10
Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení.
48:00
Domácí poctivě brání a tahají za jedno lano, snad ne za to kratší
47:00
Jestli byly emoce klidné, před chvílí tribuna dostala důvod diskutovat .. situaci podpořil i fakt, že rozhodčí nebyli "za jedno"
46:27
Vyloučen hráč #14 Adam Kučera družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
46:00
Celková nálada a emoce na hřišti se po přestávce relativně uklidnily
45:00
Domácí jsou na koni - ustojí toto "výhodnější" postavení v situaci?
44:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (3:2).
44:00
Potlesk rozhodčímu! Mantinel se mu postavil do cesty a rozhodčí nešťastně spadl na své hýždě, nebojte, rozhodčí je opět v kondici
43:00
Sekání se našim hráčům stále nevyhýbá, dotyk holí je slyšet snad i před halou, ani nedoslýchavý by nepřeslechl
42:00
Hned první minuty přináší napínavé akce, zmiňme útok na bránu domácích, jejíž střela skončila pod koleny golmana
41:00
Poslední třetina právě začala a všichni s napětím očekáváme nadcházející události
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
39:59
Příprava na poslední a obvykle tu nejtěýší třetinu následuje .. kdo bude psychicky a fyzicky silnější? Litomyšl? Blanko? Rozhodčí?!
39:00
Oba týmy opět plném počtu: fifty-fifty
38:00
Nához tzv. zezadu přes celé hřiště na Marka Lamplota, který už na míček čekat, jen ho nasměrovat do brány - myšlenka skvělá, provedení horší
37:30
Krásný zákrok vseděl gólmana domácích, podržel svůj tým zadržením míčku mezi svými kolenami .. první výrazná akce tohoto podstatného hráče
37:00
Vzrušující akce tu jsou, ale jsou doprovázeny nehezkými zákroky, za které hráči musí prostě pykat
36:52
Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
36:30
Třestí šance Litomyšle, promění konečně svou výhodu, nebo budou následující minuty opět bez vzrušujících akcí?
36:02
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
36:00
Další přesilovka před námi ..
35:30
Krásná práce florbalkou ve vzduchu, zachycení míčku a následná přesná náhrávka, tak to je počínání Martina Štarmana
35:00
Hala hučí, rozhodčí čelí tlaku i z tribun .. pojďme se soustředit na hru, na florbal a ne na protesty
34:00
Tahle hra přestává mít co dočinění s BEZKONTAKTNÍM sportem, který se nazývá florbalem
33:00
Rozmohl se nám tu takový nešvar - reklamuj všechno, co můžeš ..
32:33
Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:30
Rozhodčí si udělali trošku pořádku v týmu hostů a nenechají v následujícím čase na sebe takto nadávat
32:00
Hosté s ním nakládájí zatím tak, že veškerá rozhodnutí sudích reklamují, což je doprovázelo výraznou nonverbální komunikací .. trošku zbytečně
31:00
Došlo na má slova, stav 2:2 rozdává úplně nové karty a každý tým může znovu naložit se svým osudem
30:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:2).
30:00
Čas zápasu se nám přesunul do své druhé poloviny, skóre napovídá, že by to mohlo být v této polovině více zajímavé a strhující .. v hráčích i trenérech dřímají emoce, které my diváci chceme vidět a slyšet!
29:00
Trestuhodná přihrávka kapitána "Čápa" přímo před svou bránu a přímo na florbalu soupeře, ten také trestuhodně minul prázdnou bránu
27:00
Chumelenice před bránou hostů a následná sekera na půlce, takto se vývíjí přesilovka domácích .. no, nepředstavovali jsme si to trochu čistější, ladnější, a jasnější
26:00
Pár střel je vidět, ale žádné strhující akce Litomyšle .. chceme trošku napětí na hřišti, jsou napjatí pouze trenéři hostů, kteří opět reklamují rozhodnutí rozhodčích
25:00
Máme tu dvojitou přesilovku - 2 minuty si odsedí trestaný hráč na lavičce a na tyto minuty navazuje ihned další dvouminutový strest
23:40
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
23:40
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
23:30
Zvednutá ruka rozhodčího, tuto situaci z dnešního zápasu již známe
23:00
Krásný únik Marka Lamplota, který však nezakončil úspěšně, sledovali diváci se zatajenými dechy
22:00
Hladovou zeď, kterou teď postavili domácí na čáře jejich malého brankoviště, by neprostřelil nikdo, ani hosté, kteří byli hladoví po gólu
19:59
Čas načerpat síly a vyslechnout trenéry .. pro diváky čas vyslechnout své prázdné žaludky a srdce, které je táhnou do Bufíku u Čápa
19:00
Domácí brána poněkolikáté v řadě v obležení a ohrožení, síť se jen chvěje, chvílemi to vypadá dost nebezpečně
18:00
Hosté reklamují vstřelenou branku, ale rozhodčí jsou neoblomní a tvrdě si za svými rozhodnutími stojí, popravdě ani tribuna netuší, na čem byl protest založený
17:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #11 Štěpán Švec (2:1).
17:00
Vidíme celkově klidnější zápas a volnější tempo, než které jsme viděli na začátku třetiny .. doufejme, že hráčům nedošly síly a jde pouze o taktické vyčkávání na obou stranách
16:00
Opět vyrovnaný počet hráčů na každé straně, Blanko podrželo svůj tým a uhrálo oslabení s čistým štítem
15:00
Polovina přesilovky/oslabení je za námi, a zatím žádné vzrušující šance hráčům a zajímavé akce divákům předchozí minuty a vteřiny nepřinesly
14:00
Využije Litomyšl své výhody, či skončí jejich snažení tragicky?
13:41
Vyloučen hráč #55 Ondřej Sedlák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
13:30
Zvednutá ruka rozhodčích značí jediné .. že celá hala je v očekávání, očekáváme přesilovku
13:00
Rychlý útok domácích následuje rychlý útok soupeřů, skvělá reakce Blanska
12:00
Vilda Nonn z půlky střílí na branku a jeho střela byla jasně myšlena a mířena, ale jeho přesnost se minula pár centimetry, veliká škoda, škvírka tam byla
10:00
A v akci opět náš Andy - postavil své tělo do cesty soupeři a nehodlal mu z ní uhnout, krásným obranným zákrokem pomohl obraně a brankáři domácích od dalších starostí
09:00
Starostlivý otec Josef Karlík zachycuje nahrávku soupeřů na polovině, ale míček mu sjíždí po čepeli a tímto ho vrací opět soupeřům
08:00
V posledních chvílích v šancích zejména domácí, avšak gólman Vojtěch Ott nečekanými zákroky pokrývá jejich střely, stav je neměnný
07:00
V dnešním zápase dostává šanci snad nejmladší pětice hráčů domácích, bude podstatnou oporou v těžkých chvílích pro tým? No, uvidíme!
06:00
A pojďme zpět k zápasu, je nutno vyzdvihnout střelecké pokusy na obou stranách, v té poslední šanci se ocitl Martin Štarman, zatím se však stav nemění
05:00
A vítáme na hřišti i očekávaného oslavence Adama Kučeru, snad po zápase oslaví nejen své pondělní dvacáté narozeniny, ale i vítězství svého týmu - Všechno nejlepší, Andy!!
04:00
Hráči jsou plní energie, respektive vydají veškeré své síly, protože vědí, že cukroví a vánoční pohoda jim potřebnou energii přes svátky do žil zase dodá, no snad nám nezleniví
03:00
Zápas je zatím v tempu a hosté ukazují, že chtějí vzít domácím vítězství před zraky věrných litomyšlských fanoušků
01:00
Než jsme se stihli vzpamatovat a zaostřit své zraky na palubovku, na hřišti se toho mnoho stalo, po jedné střele na každé straně a po prvních minutách máme stav 1:1
00:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Marek Boštík, asistoval #20 Tomáš Boštík (1:1).
00:19
00:10
Vítáme Vás u předvánočního zápasu mezi domácí Litomyšlí a týmem z Blanska
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Daniel Žilka, Jan Frýdek, Jakub Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Svoboda
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Votroubek; hráči v poli: Vilém Nonn, Michal Háp, Tomáš Novák, Štěpán Švec, Martin Štarman