4:1
5:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Primátor Náchod 9:4
27. Josef Bílek, 31. Jakub Drga, 38. Patrik Synek, 39. Martin Kadlec, 41. Michal Konrád, 48. Lukáš Boček, 49. Mathias Schwesig, 49. Patrik Synek, 52. Marek Šauer - 7. Jáchym Cejnar, 17. Lukáš Rázl, 27. Filip Knettig, 46. Daniel Kříž; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Daniel Hampl 18 - Šimon Sedláček 15; po třetinách: 0:2, 4:1, 5:1;
Komentář domácích Bouška Adam (Trenér):
Zlomem v začátku druhé třetiny se kluci nastartovali k lepším výkonům a větším tahem na bránu dokázali generovat množství gólových příležotostí, což nám v první třetině chybělo. Díky soupeři za zápas a fér hru.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Díky aktivní hře a nebezpečnosti v útoku jsme si vypracovali tříbrankové vedení, s přibývajícím časem ve druhé polovině zápasu však soupeř převzal iniciativu a došel k zaslouženému vítězství. Děkuji svým hráčům za bojovnost, z dnešní zápasové porce budou do budoucna profitovat. Soupeři gratuluji k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:43
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
59:12
Konrád trefuje tyč.
58:01
Po delší době šance hostů. Obránce domácích s přehledem blokuje.
57:03
Kos v polopádu dokáyal ještě vybojovat volný úder.
55:58
Domácí se už nikam neženou a vyhlížejí správnou příležitost k zakončení.
54:19
Promarněná šance domácích končí střelou ze středu mimo hřiště.
53:51
Novotný přeloboval celou halu, neskutečný kopec.
52:32
Náchod aktuálně po delší době drží míček. Gulls jsou ale nyní v obraně pevní.
51:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #48 Marek Šauer, asistoval #52 Matyáš Ruber (9:4).
51:13
Standartku domácích Šauer dorážkou nakonec přetavil na gól. Jestli tohle byl signál, všechna čest!
50:30
Domácí stále vedou ve statistice držení míče.
49:19
Uvidíme, jaký recept si Náchod připravil během svého timeoutu, zatím se nic výrazně nemění.
48:43
Timeout Florbal Primátor Náchod
48:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek bez asistence (8:4).
48:43
Synek lišácky vyrybařil míček při napadání a s přehledem vykoupal brankáře.
48:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #96 Mathias Schwesig, asistoval #79 Martin Karpíšek (7:4).
48:12
Schwesig dává schovanou střelou  gól na přední tyčku.
47:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #14 Adam Drga (6:4).
47:25
Důraz Gullivers se vyplatil a Boček zvyšuje na rozdíl dvou branek.
47:05
Boček po krosové přihrávce střílí z mantinelu vysoko nad.
46:01
Náchod je nyní aktivnější v napadání a domácí začínají ztácet svoji znovu nabytou suverenitu.
45:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž bez asistence (5:4).
45:06
Osamocený útočník hostů lobem překonal domácího Hampla, objektivně hezký.
44:23
Bílek doráží pouze do masky, někteří fanoušci se už, už radovali.
43:54
Domácí mají aktuálně víc ze hry a soupeře k ničemu nepouští.
42:45
Hampl ukázal, že dokáže hrát i nohama a po Neuerovsku vykopává směrem k půlící čáře.
41:23
Schwesig trestutuhodně promáchl skákaví míčena na velkém brankovišti hostů.
40:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #98 Martin Kadlec (5:3).
39:59
Vyloučen hráč #23 Jáchym Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
39:59
Zmatek?!
38:54
Domácí jasně dominantní v druhé části. Náchod zahrozil jen párkrát z brejků.
38:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #96 Mathias Schwesig (4:3).
38:10
Pohledná kombinace domácích končí sehrávkou do prázdné branky.
37:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #54 Jan Zouhar (3:3).
37:03
Synek ukázkově vymetl pavučinu v šibenici hostující branky.
36:23
Nyní v rychlém sledu, brejky na obou stranách.
36:03
Karpa střelou z mantinelu prověřil hostujícího brankáře, ten pouze vyrazil.
35:21
Znova do bloku..
34:46
Tlak domácích končí znovu střelou do bloku.
33:30
Kos předvedl hezký obranný zákrok a získal tak míček pro svůj tým.
32:45
Dobrý presing domácího celku končí nadějnou střelou ze středu, bohužel pro domácí byl brankář pozorný.
32:02
Druhá třetina je y obou stran o dost více živější.
31:02
Schweisig trefuje břevno, domácí jsou na koni.
30:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #14 Adam Drga (2:3).
30:08
Já na bráchu, brácha střílí ze středu z první přesně. Asi tolik ke gólu Drgy J.
29:21
Festival nevynucených chyb na obou stranách.
26:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #48 Marek Šauer (1:3).
26:44
Šauer teď našel svého spoluhráče stejně jako švédský útočník ve finále letošního ms stylem, chci vystřelit ale vyjde z toho nahrávka do prázdné. Bílek poté loženkou nepohrdnul.
26:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #18 Antonín Vančák (0:3).
25:46
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil #75 Radek Novotný.
25:46
Tak jsem to trochu zakřikl. Jasný faul ala závora na osamoceného Bočka končí nájezdem, kdy Novotný přestřelil vymíchaného brankáře.
25:27
Fanoušci co se dnes dostavili, za což jim tisíckráte děkujeme, se zatím nemají úplně na co dívat.
24:23
Přiostřuje se, po souboji na středu končí dva hráči ve vodorovné poloze na podlaze.
23:25
Konrád byl obráncem hostí přišpendlen k brance, která v zápětí zamířila k zemi brankář Náchoda musel ven druhou stranou.
22:34
Brejk hostů zachraňuje až Hampl, ale s přehledem.
21:12
Hraje se převážně na polovině Náchoda, ale zatím bez náznaku nějaké větší šance pro domácí.
19:26
Hampl musel zasahovat proti nebezpečnému lobu hostů.
18:43
Další střela domácích do bloku.
17:55
Karpa se ukázkově vrátil do obrany a odzbrojil útočníka hostů.
17:12
Novotného střela končí zblokovaná.
16:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #26 Lukáš Jirásek (0:2).
16:03
Dorážka skončila za Hamplovými zády.
14:03
Domácí trenérské duo sladilo svůj outfit vintage klubovými šusťákovými bundami a působí velmi sehraně.
12:05
Střela domácích končí na břevně.
12:03
Gulls jsou dominantní, ale netlačí se do zakončení.
11:34
Boček na mantinelu promáchl, škoda pro domácí.
09:34
Domácí teď jasně dominují v držení míčku, ale nejsou zatím nebezpeční.
08:22
Gulls se na chvilku zabydleli v útočném pásmu a točí hostující tým, do zakončení se bohužel pro ně nedostali.
07:33
Hampl nyní podržel svůj celek.
06:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #23 Jáchym Cejnar, asistoval #18 Antonín Vančák (0:1).
06:16
Protiútok náchoda končí střelou od mantinelu 20 nad led na zadní.
05:00
Novotný pobídnul Drgu J., tomu se ovšem míček rozkákal a poslal ho do zámezí.
04:12
Hezký protiútok domácích končí blokem obránce hostů.
03:24
První klidnější pasáž hry, kdy je na balónku Náchod.
02:34
Hra se často přeléve ze strany na stranu.
02:07
Dokládal poslal jedovatou střelu, ale brankář hostí byl pozorný.
01:23
Začátek vlažný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Filip Knettig, David Špaček, Daniel Kříž, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Martin Karpíšek, Ondřej Kos, Martin Kadlec, Mathias Schwesig, Michal Konrád
00:00
Příjemný podvečer z haly na VUT při 13. kole CE soutěže juniorů, kdy se proti sobě postaví domácí tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers a tým hostů Florbal Primátor Náchod.