3:0
2:2
- : -

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:2
2. Diana Peterová, 7. Sandra Peterová, 27. Victoria Bartošová, 28. Kateřina Poláčková, 40. Nikola Andršová, 48. Kateřina Poláčková, 50. Nikola Andršová - 42. Kateřina Jiránková, 45. Jitka Romančáková; rozhodčí: Martin Korunka - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 22 - Patricie Šedivá 29; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:2;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Dnes to jako vždy se Rtyní bolelo. Ale dneska chválím holky, že jsme zkušeně došli pro tři body. Zítra bude utkání určitě těžší. Děkujeme fanouškům.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Soupeř ukázal roli favorita. My jsme se dokázali dostat do hry až ve třetí třetině, ale Dobruška si výsledek zkušeně pohlídla. Dnes děkujeme za klidné utkání a zítra se těšíme na odvetu na domácí půdě, kde budeme chtít urvat tři body.
60:00
Střely ve 3. části: 15:11
60:00
57:00
Dobruška přesilovku nevyužívá
54:54
Vyloučen hráč #58 Nela Mičánková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
54:30
Zeisková po nahrávce od Poláčkové střílí na bránu, gólmanka vyráží a Dobruška má rozehrávku z rohu
52:45
Rtyně kombinuje na útočné polovině Dobrušky
51:42
Rtyně rozehrává na polovině Dobrušky, rozehrávka se jim nepovedla a tak je na míčku Dobruška
50:10
Peterová S. se snažila dorážet před brankou, ale hostující gólmanka míček chytá
49:50
Mičánková střílí na Svobodovou, ale mimo
49:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová, asistoval #4 Patricie Březovská (7:2).
48:28
Dobruška rozehrává z poloviny hřiště
47:54
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #16 Markéta Zeisková (6:2).
47:03
Svobodová chytá střelu z dálky
46:20
Vidíme ostré souboje u mantinelů
44:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Jitka Romančáková, asistoval #20 Markéta Sedláčková (5:2).
44:49
Romančáková  střílí z výběhu a dává gól
44:00
Rtyně neevyužívá svoji přesilovku
43:40
Bartošová proběhla hřištěm při oslabení až před bránu soupeře svoji šanci ale nevyužívá
42:30
Peterová D. vybojovala při oslabení standartku na polovině soupeře
41:59
Vyloučen hráč #25 Veronika Doležalová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
41:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Kateřina Jiránková bez asistence (5:1).
37:20
Bartošová za mantinelem, snad bolavý šrám brzy přestane bolet.
36:42
Joudalová kombinuje čelem k mantunelu, celé hřiště čeká až se otočí a zkusí nahrát.
35:33
Vyloučen hráč #11 Adriana Jedličková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:33
Uvidíme první přesilovou hru Rtyně.
33:40
Jediná hráčka s č. 17 Romančáková umí nebezpečně ohrozit branku Dobrušky.
31:15
V pořadí třetí přesilová hra dobrušky vypadá líp jak ta druhá, ale opět chybí přesnější střelba.
30:25
Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
30:25
Celá hala se teď diví verdiktu rozhodčího, který vyloučil Brejtrovou za sekání.
29:42
Mičánková střílí a opět nad.
28:52
Ondráčková střílí těsně nad bránu Svobodové.
28:01
Formace Bartošové teď motala hlavy soupeřkám, ale kránému střídání chyběla přesnější střelba.
27:46
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (4:0).
26:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (3:0).
26:38
Bartošová přesně mířenou mířenou střelou nad nohu Šedivé zvyšuje skore na 3:0. Tempo hry je, ale stále ve šnečím režimu.
25:41
Peterová D. po očku hledala Bašovou V., které se snažila nahrát do střely, bohužel nahrávka šla mimo dosah Bašové V..
22:28
Svobodová chytá střelu z poloviny hřiště, ze začátku si s míčkem hrála, jak kdyby držela horký brambor.
20:01
Ve druhé třetině vyhrává buly opět tým domácích. Vávrová vhazování pečlivě trénuje, řekl bych.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
19:13
Vsteklá Romančáková po odpískání seká Peterouvou D.. rozhodčí si faulu nevšimli a hra pokračuje rozehrou z rohu.
19:00
Probíhá poslední minuta první části. Začátek zápasu je zatím ve vlažném tempu z obou stran. Budeme doufat v lepší výkony v příštích dvou třetinách.
16:18
Doležalová po delší hře ve středním pásmu prověřuje střelou Šedivou, ta míček vyráží rukou mimo brankovou konstrukci.
14:59
Opět obrana Dobrušky nahrává přesně soupeřkám.
12:14
Poláčková kouzlí na středu hřiště, bohužel ani jedna ze střel zatím neprošla až za brankovou čáru.
10:33
Druhá přesilová hra nebyla využitá a oba týmy jsou v pěti.
08:34
Je tu druhá přesilovka Dobrušky, opět po ošklivém vražení na mantinel.
08:33
Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:14
Cink, Cink... Romančáková trefuje tyč.
06:09
A máme tu využitou přesilovku. Peterová S. přesnou střelou k tyči navyšuje skoré na 2:0.
06:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #14 Vanesa Bašová (2:0).
05:37
Vyloučen hráč #8 Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:33
Ťukec první lajny dobrušky končí střelou, kterou lapí Šedivá.
05:03
Romančáková střílí těsně nad bránu Svobodové.
04:45
Zápas se zatím odehráva převážně na polovině hostí. Rtyně pokud získá míček, tak se snaží hrozit z protiútoků.
01:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:0).
01:43
Druhá střela Peterové D. je už přesnější! Rána jak z děla končí za zády Šedivé.
01:01
Bašová V. poslala nahrávku přímo do běhu soupeřky, která následnou střelu nevyužívá a míček končí za mantinelem
00:31
Andršová těsně míjí bránu.
00:09
Peterová D. mohla po pár vteřinách otevřít skóre dnešního zápasu. Po slibně vypadající otočce na malém brankovišti netrefuje prázdnou bránu.
00:01
Úvodní buly pro domací slečny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Pavel Špryňar.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Lenka Ondráčková, Jitka Romančáková, Martina Joudalová, Nikola Brejtrová, Helena Klazarová
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Markéta Zeisková, Adriana Horáková, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová