1:0
0:1
1:0

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 4:3p
4. Michal Machálek, 20. Adam Benáček, 25. Jan Vochyán, 63. Michal Machálek - 4. Lukáš Vávra, 12. Lukáš Vávra, 41. Lukáš Vávra; rozhodčí: Martin Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Petr Brestovský ? - Michal Bartoň ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1, 1:0;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Máme radost z vítězství, i když pouze za 2 body. Závěr zápasu jsme hráli v oslabení, které jsme ustáli a rozhodli v prodloužení. Kopřivnice nebyl lehký soupeř, o to více naás těší získané body. Všem pěkné svátky, soupeři děkuji a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
V dnešním předvánočním utkání jsme se bohužel nedokázali celý zápas dostat do tempa. Soupeř dnes vyhrával vetšinu soubojů a i díky tomu bere o bod více. Děkujeme divákům a soupeři a přejeme štastné a veselé.
65:00
Střely v prodloužení: 4:0
61:18
62:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #47 Jan Vochyán (4:3).
61:54
Po neproměněném trestném střílení si domácí drží míček na vlastní polovině a snaží se něco vymyslet.
61:18
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #22 Lukáš Mátl.
61:18
Následuje trestné střílení domácích!!!
60:35
To se jim také daří a pokračuje posledních pár minut prodloužení při hře 3 na 3.
60:01
Domácí si ještě musí odbýt posledních pár vteřin ve vlastním oslabení.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:4
60:00
59:14
Domácí se zatím úspěšně snaží držet míček na své útočné polovině a pozdržet tak lehce čas ve své početní nevýhodě.
58:35
Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
58:35
K ještě dramatičtějšímu závěru utkání přispívá vyloučení domácího Machálka.
58:06
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
58:00
Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.
57:22
Hosté se po lehce delší dobu umísťují na své útočné polovině, kde se snaži vytvořit si nebezpečné šance.
55:41
Štveráček posílá míček střelou nápřahem na branku hostů, se kterou si však Vikingové poradili.
55:15
Oba týmy dnes také mimo jiné skvěle brání a blokují střely, to je také hlavním důvodem takto nižšího skóre.
54:34
Karty se obrátili a ještě k nebezpečnější standartce se dostávají hosté, ti jí však také nevyužívají.
53:50
Snipeři se po pokažené rozehrávce Vikingů dostávají ke standartní situaci blízko branky.
53:00
Sedm minut před koncem je děj hry víceméně stejný, na akčnosti však s ubývajícím časem lehce přibývá.
50:02
Vikingové se dnes ukazují jako mistři na dorážky, naštěstí pro Snipery však z žádné ještě gól nedali, Vávrovi k tomu však nyní moc nechybělo.
48:23
Druhá polovina zápasu opravdu připomíná spíše taktickou bitvu s titulem "Kdo si počká, ten se dočká".
46:45
Žákova střela nebyla pro brankáře Bartoně nijak problémová.
45:53
Vávra měl na hokejce čtvrtý gól, Brestovský však zkušeně chytá.
45:01
Síly a nebezpečnost akcí se srovnávají, čeká nás velice zajímavý závěr třetí třetiny.
43:03
Domácí Benáček si těsně v souladu s pravidly přehodil hostujícího obránce a dostal se ke střele, gól z této hezké akce to však není.
41:39
Aktivnějším týmem na úvodu poslední třetiny jsou jednoznačně hosté.
40:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (3:3).
40:23
Svůj hattrick Lukáš Vávra kompletuje tak prudkou střelou, že se míček zasekl mezi sítí a zadní tyčí.
40:01
Úvodní buly vyhrávají i do třetice hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:22
Domácí ještě hrozí nějakými akcemi před brankou Vikingů.
38:03
Styl hry se aktuálně změnil spíše na taktické vyčkávání, kde při těsném skóre nechce ani jeden tým zbytečně riskovat.
36:33
Hlavní děj se poslední dvě a půl minuty odehrává na středu hřiště.
35:03
Vikingský obránce Socha na poslední chvíli zasáhl do Jahodovi krosové přihrávky, která mohla jednoduše zařídit další gól domácích.
33:42
Už po několikáté v tomto zápase musel domácí brankář likvidovat nebezpečné tečování míčku těsně před bránou.
32:27
Po akční úvodní desetiminutovce se hra opět uklidňuje, vidíme více kombinační hru.
30:31
Domácí Brestovský krásným přesunem zastavil střelu z první, následně nebezpečnou dorážku vyráží helmou.
29:33
28:18
Nebezpečnou střelou teď pohrozili také hosté, když těsně minuli domácí bránu.
28:18
Hosté opět velmi dlouho využívají početní výhody 6 na 5.
26:34
Hosté jsou v posledních čtyřech minutách pod veliký tlakem, svědčí o tom i Mátlova střela, která míříla pouhých pár centimetrů vedle branku Vikingů.
24:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:2).
24:40
Pouhých 20 vteřin stačilo domácím pro vstřelení gólu, který krásnou střelou do levého horního rohu zařídil Vochyán.
24:20
Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:38
Začátek této třetiny je opravdu velmi aktivní, a to z obou stran.
22:38
Po velice nebezpečné standartní situaci z bezprostřední blízkosti hostující branky trefují Snipeři pouze tyč.
22:05
Domácí zatím skvěle kombinují, ale nedaří se jim v koncovce, kde jim míček na poslední chvíli uskakuje.
21:11
Vyloučen hráč #8 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:16
Domácímu Žákovi se nabídla skvělá pozice na střelu, hostující brankář však pohotově chytá.
19:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (2:2).
19:52
Skákající míček vybojoval jako první Benáček, který také následně krásně zavěsil do horního rohu branky a 8 vteřin před koncem srovnává na 2:2.
18:22
Velmi těsně vedle domácí branky teď proletěl míček po střele Opatřila.
17:01
Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
16:33
Již přes půl minuty kombinují hosté v početní výhodě, kterou buď využijí, nebo budou hrát přesilovou hru.
15:44
Přes dobře bránící Vikingy se ovšem Sniperům stále nedaří vstřelit vytouženou branku.
13:50
Po inkasovaném gólu se snaží domácí vstřelit srovnávací gól, když na bránu hostů lítá jedna střela za druhou.
11:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #6 Jiří Toman (1:2).
11:22
Střelou po zemi překonává Kopřivický Vávra již podruhé během dneška domácího Brestovského.
10:13
Brestovský ramenem vyráží nebezpečně skrytou střelu hostů.
09:15
Velice dobře jde dnes zatím domácím také defenzíva.
07:33
Střelecky jsou domácí mnohem více aktivní, poměr střel je aktuálně 5:1.
05:54
Malich ve velkém tlaku odkopává míček na styl Vladimíra Coufala.
05:10
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a celkově se tempo hry lehce uvolnilo.
03:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #97 Jiří Blaha (1:1).
03:22
Po 15-ti vteřinách se však dočkávme velice rychlé odpovědi, kde domácí Snipers vyrovnávají.
03:07
03:07
První střelou na bránu se Vikingové dostávají do vedení.
02:48
Do tempa už se dostávají také hosté, kde měli 2 nebezepčné střely, které však mířily nad bránu.
01:39
Do utkání vstupují aktivněji domácí Snipers.
00:36
Benáček nebezpečně ohrožuje soupeřovu bránu samostatným únikem, brankář chytá.
00:01
Vítáme Vás u posledního utkání obou celků v tomto kalendářním roce!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ležák a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Václav Štefánek, Jiří Toman, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Martin Žák, Tobiáš Stránský