0:3
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - SK Florbal Benešov 2:7
47. Jiří Vlček, 48. Daniel Kříž - 6. Jakub Sklenář, 11. Michal Vojtíšek, 24. Petr Tůma, 27. Petr Tůma, 39. Ladislav Vorel, 45. Martin Šimek, 54. Jakub Sklenář; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4 + Michal Vojtíšek OS; využití: 1:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Brandon Bulis 17, Karel Aubus 4 - Lukáš Brož ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:2;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Věděli jsme, že proti takto zkušenému soupeři nesmíme udělat chyby a to se nám bohužel na začátku utkání nepovedlo. Vstup do zápasu byl špatný a to nás stálo šanci na body. Kluky chci pochválit za výkon ve 3.třetině, kdy jsme dokázali soupeře zatlačit a vytvořit si mnoho střeleckých příležitostí. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání. Také přejeme pěkné svátky všem fanouškům náchodského florbalu.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Dneska se hrál florbal, který se musel divákům líbit. Během prvních dvou třetin jsme si vybracovali náskok, který jsme i přes tlak soupeře v závěru zápasu dokázali udržet. Chtěl bych poděkovat hráčům za výkon, zejména pak gólmanovi. Děkuji divákům za pěknou atmosféru, která je v Náchodě tradiční a soupeři za utkání.
53:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #63 Petr Tůma (2:7).
52:36
Hosté si nepohlídali střídání a Náchod tak bude hrát další přesilovku
52:35
Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za špatné střídání.
51:45
Kříž trefil pouze tyč
49:50
Hru nám přerušilo Macháčkovo zranění, doufejme, že bude v pořádku
47:52
Náchod si spravuje chuť a dává druhou branku!
47:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #68 David Cejnar (2:6).
46:41
Kapitán Vlček využil přesilovku a vstřelil první gól domácích!
46:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #12 Daniel Kříž (1:6).
46:09
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:30
Střídání brankáře. Nový brankář #70 Karel Aubus družstva Florbal Primátor Náchod
44:45
Hosté využívají přesilovku
44:44
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #63 Petr Tůma (0:6).
43:25
Mikšovský se ve vlastním oslabení řítil sám na brankáře, kterého bohužel nedokázal překonal
43:20
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
38:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (0:5).
38:05
Další velká šance domácích
36:10
Dvě dobré střely za jedno střídání vyprodukoval Mikšovský, bohužel obě dvě vyrazil brankář hostů
28:36
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
28:36
Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov - osobní trest.
28:10
Náchod rozehrával volný úder z velkého brankoviště, následná střela šla bohužel do bloku
26:45
Hosté nejdřív trestuhodně netrefili prázdnou branku, ale napodruhé se jim to už povedlo
26:44
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (0:4).
22:57
Vyloučen hráč #66 David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:41
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry.
18:43
Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
17:25
Hosté kombinují na vlastní polovině
15:28
Hosté obstřelovali Bulisovu branku ze všech stran, ale Náchod skvěle blokoval a už hraje v pěti
13:29
Hosté si zahrají první přesilovou hru v zápase
13:28
Vyloučen hráč #93 Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
12:40
Grulich střílel vedle
10:45
Náchodu to tam ne a ne spadnout a hosté proměňují všechny svoje šance
10:44
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #28 Martin Poláček (0:2).