4:2
- : -
FbC Plzeň

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 13:4
17. Matyáš Kouba, 22. Jiří Dědič, 23. Jiří Dědič, 27. Jan Poncar, 28. Adam Severin, 30. Matyáš Kouba, 35. Adam Severin, 38. Vojtěch Fišer, 40. Matyáš Kouba, 41. Karel Uhlíř, 44. Vojtěch Fišer, 50. Jan Poncar, 54. Karel Uhlíř - 24. Vít Pešek, 36. Jan Baštýn, 53. Josef Váchal, 57. Marek Weber; rozhodčí: Filip Oberta - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Hanousek ?, Martin Hanousek ?, Martin Hanousek ? - Matouš Eret ?, Matouš Eret ?, Matouš Eret ?; po třetinách: 1:0, 8:2, 4:2;
Komentář domácích Malý Lukáš (Trenér):
Od začátku do konce utkání jsme diktovali tempo zápasu a od druhé třetiny začali být i produktivní. Zasloužená výhra. Škoda zbytečných surových faulu hráčů Plzně. Naštěstí jsme všichni zdraví.
Komentář hostů Faitenhanzl Jan (Trenér):
Už ve vlaku jsem počítali 3 body do tabulky. To se odrazilo na celém utkání. Slabé nasazení, špatná koncentrace - to byly důvody našich osobních chyb, kterých domácí dokázali skvěle využít a zaslouženě vyhrát. Děkuji soupeři, divákům, pořadatelům a přeji všem krásné a klidné svátky.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:08
Vyloučen hráč #17 Vojtěch Řeřicha družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
58:56
Oba celky se snaží dnešní zápas dohrát v klidu
56:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (13:4).
54:50
Plzeň se stále snaží z posledních sil zabojovat
53:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #32 Karel Uhlíř, asistoval #23 Matyáš Cuřín (13:3).
52:54
Tlak domácích je stále vysoký
52:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #76 Josef Váchal, asistoval #69 Marek Weber (12:3).
51:23
Smrž si zahrál na brankáře a vytáhl střelu soupeře svým stehnem
51:11
Plzeň hraje už jen o čest
49:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #38 Jiří Dědič (12:2).
43:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #45 Vojtěch Míchal (11:2).
40:32
Uhlíř svou akcí zakulacuje skóre na 10:2
40:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #32 Karel Uhlíř bez asistence (10:2).
40:01
první buly ve 3 části vyhrávají Štíři
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #91 Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
39:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (9:2).
39:02
Baštýn je odnášen po koňáru od domácího hráče
37:57
Albert se jen diví ale stejně si jde sednout na 2 min
37:56
Vyloučen hráč #71 Albert Smrž družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (8:2).
37:29
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
36:38
Z Plzně se stávají z přibívajícím časem řezníci
35:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #4 Vít Pešek (7:2).
35:33
Vyloučen hráč #18 Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:29
Vidíme připravujícího gólmana hostů
34:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #32 Karel Uhlíř (7:1).
34:03
Hra se rozhodčím vymiká z kontrol
faulů nám rapidně přibívá
32:43
Štíři tlačí ale soupeři se to nelíbí a eskaluje to až v roztržené koleno Fišera
29:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #13 Adam Severin (6:1).
29:19
Fišer nezvládl své emoce a jde si odsedět 2 min za nesportovní chování
29:18
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:18
Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
29:18
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
28:47
Plzeň se snaží marně zachytit tempo soupeře
27:18
Štíři jsou jako vyměnění a těží z toho už pátou brankou
27:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #79 Matyáš Kouba (5:1).
26:21
24:25
Štíři se nezastavují a snaží se dát další branku,zatím marně
23:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #88 Jan Baštýn (3:1).
22:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:0).
21:37
Akce Dědiče s Poncarem končí krásnou brankou a vedením domácích 2:0
21:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #18 Jan Poncar (2:0).
14:16
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.