0:1
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:3
35. Antonín Donaj, 41. Jakub Vysoký, 45. Jakub Langpaul - 20. Tomáš Fryš, 37. Martin Čihák, 43. Šimon Mazánek; rozhodčí: Ondřej Černý - Jakub Kantor; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: David Fröde ?, David Fröde ? - Miroslav Kovařík ?, Miroslav Kovařík ?, Miroslav Kovařík ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 3:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Bohemka byla sice celý zápas daleko více na míčku, ale na šance to bylo vyrovnané a na ty gólové jsme měli mírně navrch. Škoda, že jsme je neproměnili. Chtěl bych poděkovat tímto všem našim hráčům za přístup k zápasu, kdy prokázali, že mají velkou kvalitu a ohromné úsilí hrát za jakéhokoliv vývoje za každé situace. Díky soupeři za velmi kvalitní utkání
45:00
44:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (3:3).
43:50
Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
42:41
Timeout Florbal Primátor Náchod
42:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (2:3).
40:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký bez asistence (2:2).
36:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #72 Martin Čihák, asistoval #59 Ondřej Kroužek (1:2).
34:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (1:1).
34:07
A máme tu vyrovnání z brejku stav 1:1
32:45
Zápas stále ovládají spíše zelenobílí avšak žádné velké šance moc nevidíme
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Miroslav Kovařík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
30:00
30:00
23:06
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:06
Vyloučen hráč #88 Maxim Grega družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #64 Tomáš Trnka (0:1).
19:15
Krásný pas na Fryše který nekompromisně proměňuje stav 0:1
17:02
Standartní situace Bohemians končí v rohu
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #74 David Fröde družstva Florbal Primátor Náchod
15:00
15:00
15:00
14:59
Po první třetině je stav nerozhodní 0:0 Bohemianns mají zatím více ze hry
10:27
Hráč Bohemians vstřelil branku, ale rozhodčí rozpažil a ukazuje že stál v malém brankovišti takže stále na prvního střelce čekáme

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Černý a Jakub Kantor.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Jakub Jireček, Eduard Vlach, Jakub Langpaul, David Špaček, Jakub Vysoký