2:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBŠ Gorily Plzeň 6:9
9. Vítek Vyčíchlo, 13. Robin Papírník, 20. Jan Šik, 22. Matěj Sobek, 37. Vítek Vyčíchlo, 40. Matěj Sobek - 1. Marek Grasu, 3. Jakub Vojíř, 8. Jakub Vojíř, 10. Vojtěch Hůda, 14. Václav Müller, 19. Jakub Vojíř, 23. Jan Šveňha, 33. Jan Šveňha, 45. Vojtěch Hůda; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Ondřej Jícha; vyloučení: 3 + Jan Adamčík 5 + ČK3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Beran 10, Filip Beran -8 - Filip Šrámek 10; po třetinách: 2:5, 2:2, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 8:7
45:00
44:58
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Vojtěch Hůda bez asistence (6:9).
44:58
Střídání brankáře. Nový brankář #38 Filip Beran družstva FbC Plzeň
44:58
Vyloučen hráč #9 Jan Adamčík družstva FbC Plzeň na 5 minut za nesportovní chování.
44:58
Vyloučen hráč #9 Jan Adamčík družstva FbC Plzeň do konce utkání.
44:25
Vyloučen hráč #20 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
40:16
Vyloučen hráč #7 Ar Ngo Phuc družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek bez asistence (6:8).
36:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo bez asistence (5:8).
35:12
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #32 Vítek Vyčíchlo.
32:11
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #30 Jan Šveňha, asistoval #40 Vojtěch Bartsch (4:8).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:7
30:00
27:40
Vyloučen hráč #19 Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:21
Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:28
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #30 Jan Šveňha, asistoval #12 Nicolas Bolan (4:7).
21:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #91 Patrik Hájek (4:6).
19:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #91 Patrik Hájek (3:6).
18:24
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #6 Vojtěch Hůda (2:6).
16:37
Vyloučen hráč #27 Marek Grasu družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:6
15:00
13:58
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller bez asistence (2:5).
12:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #67 Robin Papírník, asistoval #91 Patrik Hájek (2:4).
09:55
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Vojtěch Hůda bez asistence (1:4).
08:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #25 Filip Brejcha (1:3).
07:28
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
07:11
02:52
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (0:2).
00:34
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #27 Marek Grasu, asistoval #17 Jakub Vojíř (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Matěj Sobek, Vítek Vyčíchlo, Jan Šik