3:0
3:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Centropen Dačice 9:0
5. Petr Dvořák, 10. Adam Dvořák, 15. Filip Baťala, 22. Matěj Duba, 26. Filip Prokop, 28. Petr Dvořák, 32. Eduard Chalupa, 43. Daniel Dolejš, 44. Matěj Duba; rozhodčí: Martin Hrubec - Filip Trkovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Wilhelm Vrba ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 9:4
45:00
43:44
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #5 Daniel Dolejš (9:0).
42:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (8:0).
31:58
Vyloučen hráč #91 Petr Bastl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
31:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Eduard Chalupa, asistoval #29 Adam Hejný (7:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:6
30:00
27:16
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #19 Petr Dvořák, asistoval #34 Petr Heřmánek (6:0).
25:01
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:0).
21:37
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #37 Jakub Trojáček (4:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:6
15:00
14:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #4 Filip Baťala, asistoval #77 Jaroslav Mrázek (3:0).
09:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #34 Petr Heřmánek (2:0).
04:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #19 Petr Dvořák bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Filip Prokop, Daniel Dolejš, Patrik Novotný, Jakub Trojáček, David Bauška