0:0
5:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 Kunratice 6:4
3. Vojtěch Rosen, 31. Marek Dostál, 32. Tomáš Auermüller, 33. Tadeáš Rychetský, 38. Jáchym Kymla, 42. Tadeáš Rychetský - 4. Jakub Hübner, 5. Vilém Špinka, 41. Jakub Hübner, 43. Jakub Hübner; rozhodčí: Ondřej Černý - David Raffay; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Bydžovský ?, Lukáš Bydžovský ?, Lukáš Bydžovský ? - Václav Svoboda ?, Václav Svoboda ?, Václav Svoboda ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 5:2;
Komentář domácích Havlíček Daniel (Vedoucí):
První dvě třetiny absolutní hrůza, ve třetí třetině se naše hra zlepšila a začali jsme dávat góly
45:00
42:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #35 Jakub Hübner, asistoval #56 Vilém Špinka (6:4).
41:14
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #36 Marek Dostál (6:3).
40:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #35 Jakub Hübner, asistoval #73 Lukáš Kott (5:3).
38:20
Vyloučen hráč #24 Petr Zabloudil družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:45
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
37:45
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #98 Tomáš Auermüller (5:2).
32:19
31:22
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #98 Tomáš Auermüller, asistoval #48 Jáchym Kymla (3:2).
30:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (2:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Václav Svoboda družstva FAT PIPE Start98 Kunratice
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Bydžovský družstva Viking TJ Kobylisy
30:00
30:00
19:49
Vyloučen hráč #86 Samuel Zajíc družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:12
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #36 Matěj Michálek.
15:00
15:00
15:00
15:00
04:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #44 František Kavka (1:2).
03:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #35 Jakub Hübner, asistoval #44 František Kavka (1:1).
02:18
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #28 Vojtěch Rosen, asistoval #99 Matěj Král (1:0).