2:3
1:5
- : -

FD Teplice C - Florbal Chomutov C 3:11
17. Jaroslav Skramušský, 24. Michal Novotný, 42. Filip Jahodář - 3. Filip Samuel Dušek, 5. Martin Šamaj, 15. Matyáš Rauscher, 26. Martin Morava, 27. Matyáš Rauscher, 30. Daniel Fokt, 38. Filip Klíma, 40. Filip Samuel Dušek, 40. Filip Klíma, 41. Filip Klíma, 43. Michal Nejedlý; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 30 - Luboš Šrámek 31; po třetinách: 0:3, 2:3, 1:5;
45:00
Střely ve 3. části: 11:16
45:00
42:14
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #11 Michal Nejedlý bez asistence (3:11).
41:52
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #23 Filip Jahodář, asistoval #92 Pavel Jirásek (3:10).
41:52
Jirásek našel před brankou hostů osamoceného Jahodáře a ten byl neomylný.
40:49
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #31 Filip Klíma, asistoval #91 Martin Morava (2:10).
39:52
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #31 Filip Klíma, asistoval #23 Daniel Fokt (2:9).
39:39
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #22 Filip Samuel Dušek, asistoval #6 Jan Šamaj (2:8).
39:11
Vyloučen hráč #37 Lukáš Jánský družstva FD Teplice C na 2 minuty za držení.
38:12
Nový byl faulován a bude rozehrávat na obranné polovině Chomutova.
37:39
36:48
Vyloučen hráč #8 Tomáš Langer družstva FD Teplice C na 2 minuty za sekání.
33:19
Borovička zkusil překvapit brankáře, ale zasadit míček k tyčce se mu nepovedlo.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:9
30:00
29:06
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #23 Daniel Fokt bez asistence (2:6).
29:06
Kratochvílovi prošla přízemní střela, ale tato branka nejde za ním, protože vůbec nic neviděl. Fokt díky tomu zvyšuje na 6:2.
28:01
Rauscher naboural do brankáře a je pískáno.
26:52
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #55 Marek Selinger (2:5).
26:52
Rauscher si udělal prostor a pěknou střelou zvyšuje na 5:2.
25:26
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #23 Daniel Fokt (2:4).
24:19
Valter je potrestán za výstavní sekeru a Chomutov hraje první přesilovku.
24:18
Vyloučen hráč #28 Miroslav Valter družstva FD Teplice C na 2 minuty za sekání.
23:02
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #26 Michal Novotný, asistoval #20 Tomáš Weiss (2:3).
23:02
Novotný vystřelil už před půlkou obranné poloviny Chomutova a jeho střela prouklouzla za záda Šrámka, který nic neviděl.
20:20
Borovička našel Selingera, ale ten vystřelit nedokázal.
19:14
Morava střelou z otočky, trefuje pouze prostor za futsalovou brankou.
16:04
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #96 Jaroslav Skramušský, asistoval #8 Tomáš Langer (1:3).
14:55
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (0:3).
14:55
Hrubý zkusil 5 sekund před koncem první třetiny napálit míček dopředu, ale nic z toho není a třetina končí na chomutovské obranné polovině.
14:01
Weiss trefuje pouze Selingera.
12:45
Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov C na 2 minuty za špatné střídání.
12:45
Máme tu první vyloučení, hráči Chomutova se snaží ještě ovlivnit toto rozhodnutí, ale nemají šanci.
11:44
Langer se natahoval po míčku, trefil ho špičkou čepele, ale střela skončilo těsně vedle pravé tyčky Luboše Šrámka.
10:04
Přečíslení Teplic 3 na 2, končí velice tragicky.
08:03
Jahodář zkusil ze standartky rovnou vystřelit, ale střela končí na zadním mantinelu.
07:01
Langer byl sám před brankou hostů, ale nedokázal zpracovat míček a Dušek situaci uklidňuje.
06:04
Moravcova střela byla zblokována Průšou.
05:40
Morava trefuje tyčku.
04:59
Branku družstva Florbal Chomutov C vstřelil #86 Martin Šamaj, asistoval #11 Michal Nejedlý (0:2).