3:0
2:3
- : -

FBC Rakovník A - FBC Žraloci Příbram 6:7pn
10. Václav Vích, 17. Zdeněk Tomek, 21. Jakub Koláček, 26. Václav Vích, 33. Jakub Koláček, 36. Lukáš Pyskatý - 7. Pavel Hudík, 9. Jakub Kochánek, 15. Milan Štěrba, 41. Milan Štěrba, 43. Milan Štěrba, 45. Milan Štěrba, N Michal Soukup; rozhodčí: Filip Bollardt - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Hůla ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 1:3, 3:0, 2:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #8 Jakub Koláček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #11 Jakub Kochánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #87 Michal Soukup a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #66 Petr Ježek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #55 Milan Štěrba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník A hráč #69 Lukáš Pyskatý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #67 Pavel Hudík , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:14
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #67 Pavel Hudík (6:6).
42:43
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #19 Marek Roubíček (6:5).
42:33
Vyloučen hráč #69 Lukáš Pyskatý družstva FBC Rakovník A na 2 minuty za sekání.
40:44
Timeout FBC Žraloci Příbram
40:44
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #11 Stanislav Karas (6:4).
35:57
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #69 Lukáš Pyskatý, asistoval #66 Petr Ježek (6:3).
32:32
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #11 Jakub Kochánek (5:3).
30:48
Vyloučen hráč #45 Lukáš Stejskal družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
25:02
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #88 Václav Vích, asistoval #6 Zdeněk Tomek (4:3).
20:52
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #69 Lukáš Pyskatý (3:3).
16:59
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #6 Zdeněk Tomek, asistoval #88 Václav Vích (2:3).
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #45 Lukáš Stejskal (1:3).
09:25
Branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #88 Václav Vích, asistoval #2 Václav Vlk (1:2).
08:43
Vlastní branku družstva FBC Rakovník A vstřelil #11 Jakub Kochánek (0:2).
06:31
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #67 Pavel Hudík, asistoval #28 Martin Petřík (0:1).
03:34
Vyloučen hráč #11 Stanislav Karas družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání.