4:1
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Klub SPV Slovan Pardubice 9:5
8. Václav Grulich, 9. Jonáš Mikšovský, 12. Vojtěch Železo, 24. Lukáš Rázl, 25. Jonáš Mikšovský, 26. František Donaj, 30. Jakub Divišek, 32. Jonáš Mikšovský, 39. Jonáš Mikšovský - 8. Radek Filipi, 8. Martin Pova, 24. Radek Filipi, 39. Miloslav Zavoral, 42. Radek Filipi; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Karel Kotyza; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Pop 21 - Evžen Vokál 17; po třetinách: 3:2, 4:1, 2:2;
Komentář domácích:
Zápas jsme měli od začátku ve svoji režii. Buhužel ve 3 třetině výpadek z naší strany z důvodu nepozornosti a nedůrazu, kde jsme zbytečně hráli se soupeřem nahoru dolu. Děkuji soupeři za fair play utkání a zdravíme domu Jana Čečetku s Vlastimilem Skalickým.
41:24
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #10 Vojtěch Kubant (9:5).
40:20
Hostinnský odchovanec Hnízdil zkusil technickou střelou překvapit gólmana
38:25
Hosté snižují krásnou dalekonosnou střelou
38:24
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Miloslav Zavoral, asistoval #30 Radek Filipi (9:4).
38:14
Další branka Jonáše Mikšovského! Náchodští skauti se s novou posilou trefili do černého!
38:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #68 David Cejnar (9:3).
37:02
Náchodu se nepodařilo překonal hostujícího brankáře a SPV už hraje v pěti
35:03
Také Náchod si zkusí přesilovku
35:02
Vyloučen hráč #33 Dominik Řezníček družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
33:55
Náchod opět drží míček
31:58
Jonáš Mikšovský právě vstřelil hattrick!
31:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (8:3).
29:38
Oblíbenec náchodských fanoušku, Jakub Divíšek, nekompromisně zakončuje po promyšlené nahrávce Jáchyma Cejnara!
29:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #16 Jakub Divišek, asistoval #23 Jáchym Cejnar (7:3).
29:26
Po neshodě v obranném pásmu domácích měli hosté k dispozici nájezd, který nedokázali proměnit
29:25
Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil #11 Martin Wróbel.
25:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #51 František Donaj, asistoval #68 David Cejnar (6:3).
24:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #23 Jáchym Cejnar (5:3).
23:51
Odchovanec náchodské akademie, Lukáš Rázl, posílá opět svůj tým do vedení!
23:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #93 Aleš Kaválek (4:3).
23:18
Hosté hrozí hlavně z protiútoků
23:17
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #23 Miloslav Zavoral (3:3).
16:08
Vyloučen hráč #37 Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
11:29
Obávaný střelec Vojtěch Železo poslal sůvj tým přízemní střelou do vedení!
11:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #74 Vojtěch Železo, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:2).
10:40
Náchodská druhá lajna si točí hosty
08:43
Premiérový gól Jonáše Mikšovského v barvách Náchoda! Gratujeme a přejeme mnoho dalších!
08:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský bez asistence (2:2).
07:42
Hosté se dostali do vedení po dvou slepených gólech
07:41
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #18 Tomáš Cink (1:2).
07:32
07:05
O první gól domácích se postaral Václav Grulich!
07:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #74 Vojtěch Železo (1:0).
06:50
Lukáš "Luxr" Rázl se otočil kolem branky a zakončoval, bohuižel neúspěšně
04:55
Nepřijemné zranění velkého náchodského talentu Lukáše Jiráska, doufáme, že bude v pořádku
03:00
Náchod měl také první větší šanci
01:30
Pop si připisuje první zákrok
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Slovan Pardubice:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Jan Pop; hráči v poli: Matěj Hnízdil, Filip Čáp, František Donaj, David Cejnar, Jonáš Mikšovský
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u šlágru 13. kola Regionální ligy mužů. V naplňené Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a vyzyvatelé SPV Slovan Pardubice.