4:3
4:3
- : -

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 12:11
3. Ivan Tomčo, 4. Matúš Gajdoš, 14. Jan Malič, 16. Patrik Šebek, 27. Adam Růžek, 29. Adam Růžek, 35. Jakub Buršík, 35. Sebastian Rod, 46. Kryštof Krbec, 48. Jan Malič, 57. Jan Malič, 57. Jan Malič - 2. Ondřej Stuchlík, 10. Štěpán Čuda, 12. Jan Fiala, 14. Jan Fiala, 17. Jan Procházka, 24. Jan Fiala, 30. Ondřej Stuchlík, 36. Ondřej Stuchlík, 47. Viktor Kopecký, 51. Vojtěch Klápa, 53. Viktor Kopecký; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 19 - Petr Musil 20; po třetinách: 4:5, 4:3, 4:3;
57:03
Jan Malič dorážkou z brankoviště vrací vedení na stranu domácích.
56:42
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (12:11).
56:19
Po chybě v rozehrávce Malič po přihrávce Formana skóruje.
56:11
Timeout FbŠ Bohemians
56:11
54:31
Vinohrady nyní na míčku. Čuda v dobré šanci, ale Zavřel chytá.
53:10
Rychlý útok SKV a dvojice Fiala - Kopecký přidává další gól.
52:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #28 Jan Fiala (10:11).
52:27
Vinohrady se nyní brání tlaku druhé lajny Bohemky.
50:03
Klápa využívá přesilovou hru a je opět srovnáno.
50:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa bez asistence (10:10).
49:02
Malič musel zatáhnout za záchranou brzdu a Vinohrady hrají první přesilovku.
48:40
Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
47:49
Důraz na brankovišti a Malič skóruje dorážkou za bezmocného Musila.
47:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (10:9).
46:19
Další pěkná kombinace Vinohrad a Kopecký srovnává vývoj utkání.
46:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (9:9).
45:32
Šťastný gól, ale i takové platí.
45:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Kryštof Krbec bez asistence (9:8).
45:03
Musil skvěle proti Maličovi, který měl velkou gólovou příležitost.
44:01
Buršík dobře pressoval a získal míček pro domácí.
41:01
Třetí třetina začíná za vyrovnaného stavu. Oba týmy vstupují aktivně. Vinohrady dobře blokují pokusy domácích.
40:00
40:00
Druhá třetina skončila, padlo opět mnoho gólů. Třetí dějství začne v 19:23.
40:00
Střely ve 2. části: 14:10
40:00
38:11
Bohemka ztrácí velké množství míčku ve středním pásmu a proti se jí dnes tolik nedaří.
35:51
Stuchlík se pěkně prosazuje ze středu.
35:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (8:8).
35:03
Rod teď skvěle trefuje ze vzduchu po krosu Hrabčáka. Bohemka se ujímá vedení.
34:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Sebastian Rod, asistoval #97 Peter Hrabčák (8:7).
34:27
Ztráta Vinohrad na polovině hřiště a Bohemka okamžitě trestá.
34:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (7:7).
34:13
Několik šancí nyní na obou stranách, nejprve Růžek na poslední chvíli zachránil před Stuchlíkem a poté Bílkovi míček přeskočil hokejku.
32:21
Hrabčák od mantinelu nepřesně a oba týmy střídají.
30:56
Forman si vytvořil slušnou šanci, ale Musil si s jeho střelou poradil.
29:26
Další krosová nahrávka a Stuchlík vrací vedení na stranu hostí.
29:25
28:13
Růžek v přesilové hře vyrovnává. Důraz na brankovišti se vyplatil.
28:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #81 Filip Forman (6:6).
27:32
Domácí mají dobrou možnost vyrovnat. Ježek si faulu na Maliče jde odpočinout.
27:19
Vyloučen hráč #3 David Ježek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:56
Adam Růžek se prosadil chytrou dorážkou z brankoviště a Bohemka snižuje.
26:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #44 Pavel Čihák (5:6).
26:11
Bohemka nyní dlouho držela míček, ale šanci si elitní formace nevytvořila.
24:02
Pěkná kombinace Vinohrad a Fiala kompletuje hattrick po přihrávce Kopeckého.
23:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (4:6).
20:13
Začala druhá třetina a domácí na míčku. První střelu si připisuje Buršík.
20:00
20:00
Skončila první třetina, která byla velmi atraktivní. Domácí zatím v zápase tahají za kratší konec. Uvidíme, jak bude zápas pokračovat. Druhá třetina začíná v 18:45.
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
18:43
Šebek faulován na mantinelu a domácí rozehrávájí.
16:09
Neobsazený Procházka na středu hřiště a Vinohrady opět vedou.
16:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #89 Vojtěch Klápa (4:5).
15:44
Pěkná kombinace domácích a Šebek po krosu Maliče uklízí do prázdné branky.
15:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #38 Jan Malič (4:4).
14:59
První přesilovka zápasu pro domácí. Kopecký si jde odpočinout za sekání v rohu hřiště.
14:46
Vyloučen hráč #17 Viktor Kopecký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
14:01
Rychlá odpověď domácích a Malič snižuje pěknou střelou nad Musilovo rameno.
13:51
13:49
Rychlá rozehrávka Kopeckého a Fiala zvyšuje náskok Vinohrad.
13:43
12:12
Malič hezky ze středu, ale netrefuje branku.
11:35
11:23
Polovina první třetiny je za námi. Hraje se velmi útočný florbal z obou stran.
09:11
Máme vyrovnáno. Čuda skvěle trefuje a na tuto střelu byl Zavřel krátký.
09:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Štěpán Čuda, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (2:2).
08:18
Skvělý zákrok Zavřela proti brejku Vinohrad.
05:26
Dobrá šance hostí, ale Klápa ze středu netrefuje branku.
04:29
Pěkná kombinace domácích a Gajdoš skóruje.
03:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #22 Daniel Cabejšek (2:1).
02:39
První střela domácích na branku a je vyrovnáno. Z krátkého výběhu vyrovnává Tomčo.
02:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #99 Dominik Šimáně (1:1).
01:27
První protiútok Vinohrad a spolupráce bratří Stuchlíků a Vinohrady vedou.
01:23
00:12
Úvodní buly pro domácí a první útok zakládá Krbec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Zbyněk Stuchlík, Jan Fiala, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jakub Buršík, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman, Kryštof Krbec
00:00
Oba týmy už jsou připravené na hrací ploše. Favoritem jsou domácí, kterým se ale v posledních zápasech moc nedařilo a určitě se tak chtějí vrátit na vítěznou vlnu.