0:0
7:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 11:2
5. Linda Pudišová, 6. Adriana Středulová, 8. Michaela Mlejnková, 18. Nikola Chalupová, 41. Linda Pudišová, 42. Michaela Mlejnková, 45. Nela Blažková, 53. Alena Zuzaníková, 58. Linda Pudišová, 59. Michaela Mlejnková, 59. Natálie Hurníková - 56. Viktorie Fuchsová, 60. Klára Jahodová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 14 - Alena Večeřová 30; po třetinách: 4:0, 0:0, 7:2;
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráček obou týmu najdete zde
60:00
Střely ve 3. části: 18:7
60:00
59:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová bez asistence (11:2).
58:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natálie Hurníková, asistoval #27 Nela Škopková (11:1).
58:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #13 Adriana Středulová (10:1).
57:55
Vrlíková pouze do hrudi Večeřové.
57:07
Dojde dnes i na 10. gól? Uvidíme.
57:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová bez asistence (9:1).
55:17
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Viktorie Fuchsová, asistoval #31 Vendula Kasal (8:1).
54:33
Mlejnková rozeznívá tyč,
53:18
Janečková vyslala nebezpečnou střelu, už to vypadalo, že to tam možná zapadne, ale nakonec letěla moc vysoko.
52:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #32 Alena Zuzaníková, asistoval #12 Natálie Hurníková (8:0).
51:02
Fuchsová to zkusila od mantinelu, Dupčáková pořád 100%.
49:02
Hosté hrají v plném počtu.
48:43
Přesilovka domácích zatím nic moc.
47:02
Vyloučen hráč #13 Viktorie Fuchsová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
46:51
Domácí hrají v plném počtu.
46:16
Janečková se dostala k míčku a měla perfektní místo pro střelu, ale nakonec míří mimo.
45:24
Hurníková šikovně získala míček, Zagórska ho však zbytečně ztrácí nepřesnou nahrávkou.
44:51
Vyloučen hráč #42 Linda Pudišová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
44:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #24 Terezie Gálová (7:0).
43:32
Domácí uzamkly Židenice na útočné polovině.
41:03
Ostravské holky si asi góly z druhé třetiny schovávaly na třetinu třetí.
41:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (6:0).
37:47
Vrlíková opět střílí pouze do blokuu protihráčky.
36:34
Žídenice na chvíli postrašily domácí a Dupčákovou, avšak nic většího než střela mimo z jejich tlaku nevzešlo.
34:12
Večeřová je nyní obstřelována ze všech stran, ale míček ne a ne spadnout za její záda.
32:54
Taková nudná chvilka, kdy se o míček bojuje na polovině hřiště.
31:12
Dnešní zápas sleduje 50 diváků, děkujeme.
29:39
Nyní se hraje nahoru dolů.
28:36
Domácí se drží na své polovině a uklidňují hru.
26:01
Niemczyková z první vysoko nad bránu Večeřové.
24:34
Dupčáková parádně zasáhla proti pokusu Jahodové.
23:04
Židenice se dostaly do přečíslení 2na1, ale nakonec to špatně vyřešily a ani nevystřelily.
21:59
Vrlíková z první přímo do Večeřové.
21:21
Židenice do druhé třetiny vlétly ve velmi aktivním stylu a napadají domácí rozehrávku.
17:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová bez asistence (4:0).
16:22
Pudišová vyslala jedovku z poloviny, než však míček došel k bráně, tak byl zablokován.
15:01
Nečasová rozeznívá břevno.
13:53
Niemczyková přichází o míček a Židenice se derou do protiútoku, který je nakonec zastaven domácími obránkyněmi.
12:09
Ostravské holky se sice drží na útočné polovině, střely však moc nejsou vidět, hraje se převážně u mantinelu.
10:38
Domácí se dostaly na chvíli pod tlak, ale nakonec z toho pro Židenice nic nebylo.
09:27
První střela Židenic v dnešním utkání, Dupčáková vyráží.
08:03
Domácí opět na míčku, Židenice jsou trochu jako na kolotoči.
07:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #9 Veronika Rybičková (3:0).
07:01
Ostrava zahnala Židenice na útočnou polovinu.
05:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:0).
05:03
Dva rychlé a velmi šikovné góly dostávají Ostravu do vedení.
04:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #88 Kristina Hudáková (1:0).
03:10
Středulová tahem nad.
02:36
Zajímavá souhra Niemczykové s Pudišovou vede pouze ke střele do bloku.
01:54
Hudáková P. pěkně z první, ale ani tato střela na Večeřovou  nevyzrála.
00:46
Bínová to zkusila z dálky, Večeřová však připravená.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Vendula Kasal, Natálie Janečková, Eva Nečasová, Kateřina Vokálová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Karolína Bínová, Karolína Sigmundová, Radka Niemczyková, Kristina Hudáková, Linda Pudišová