1:2
0:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Letka Toman Finance Group 1:7
18. Adam Zoubek - 2. Tadeáš Tomíček, 4. Martin Döhner, 15. Jan Obluk, 23. Martin Döhner, 29. Martin Döhner, 32. Tomáš Prasek, 42. Tomáš Prasek; rozhodčí: Radek Vybíhal - Martin Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Bukovič ? - Petr Pospiech ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:2;
45:00
41:53
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Tomáš Prasek, asistoval #23 Martin Döhner (1:7).
38:28
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
31:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Tomáš Prasek, asistoval #38 Jonáš Borovský (1:6).
30:00
30:00
28:24
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #15 Tomáš Prasek (1:5).
24:57
Vyloučen hráč #37 František Pavlík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:08
20:59
Vyloučen hráč #25 Patrik Čtvrtlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
17:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #18 Adam Zoubek, asistoval #78 Vojtěch Gruszka (1:3).
15:00
15:00
14:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Jan Obluk, asistoval #12 Tomáš Tilleczek (0:3).
09:02
Vyloučen hráč #37 František Pavlík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:05
01:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #17 Tadeáš Tomíček, asistoval #37 František Pavlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Petr Pospiech; hráči v poli: Tobiáš Prasek, Tomáš Prasek, Lukáš Ricka, Martin Döhner, Jonáš Borovský