2:6
- : -
FbC Plzeň B

FBŠ Gorily Plzeň B - FbC Plzeň B 7:12
13. Ondřej Budek, 14. Václav Lauda, 15. Ondřej Budek, 21. Tomáš Janouškovec, 22. Jan Felkl, 42. Filip Štěpánek, 44. Ondřej Budek - 11. Jakub Jirsa, 13. Vojtěch Kuneš, 23. Martin Beneš, 26. Štěpán Plachý, 28. Václav Hajšman, 30. Martin Beneš, 32. Vojtěch Kuneš, 33. Štěpán Plachý, 40. Štěpán Plachý, 42. Vojtěch Kuneš, 43. Václav Hajšman, 44. Václav Hajšman; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Růžička 11 - Marek Lukeš 16; po třetinách: 3:2, 2:4, 2:6;
45:00
Střely ve 3. části: 9:13
45:00
43:49
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #55 Václav Hajšman, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (7:12).
43:11
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #69 Jan Felkl (7:11).
42:55
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #55 Václav Hajšman z trestného střílení (6:11).
41:57
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #55 Filip Štěpánek, asistoval #11 Ondřej Budek (6:10).
41:10
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #22 Štěpán Plachý (5:10).
39:52
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (5:9).
39:23
Timeout FbC Plzeň B
37:17
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování.
32:46
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #72 Ondřej Němec (5:8).
31:39
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #55 Václav Hajšman (5:7).
30:02
Vyloučen hráč #30 Václav Lauda družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
29:20
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #39 Václav Zábran (5:6).
27:45
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #55 Václav Hajšman, asistoval #39 Václav Zábran (5:5).
25:26
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #39 Václav Zábran (5:4).
22:43
21:42
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #69 Jan Felkl, asistoval #11 Ondřej Budek (5:2).
20:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #5 Tomáš Janouškovec, asistoval #88 Jan Vadinský (4:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:5
15:00
14:17
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #61 Petr Körner (3:2).
13:44
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #30 Václav Lauda, asistoval #22 Marek Firla (2:2).
12:54
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (1:2).
12:26
10:09
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #27 Jakub Jirsa, asistoval #91 Martin Beneš (0:1).
07:11
Vyloučen hráč #25 Matěj Zicho družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování.
06:12
Vyloučen hráč #55 Václav Hajšman družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Lukáš Růžička; hráči v poli: Tomáš Janouškovec, Václav Lauda, Filip Štěpánek, Jan Felkl, Ondřej Budek