1:2
0:4
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - FBC Draci Říčany 3:6
1. Matěj Lankaš, 11. Daniel Bora, 30. Jakub Rybka - 16. Vítězslav Špok, 24. Václav Steinhaizl, 32. Václav Steinhaizl, 33. Filip Nochta, 34. Václav Steinhaizl, 45. Filip Nochta; rozhodčí: Jakub Dragoun - Marek Stojanović; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:4;
44:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #88 Jakub Blažek (3:6).
42:49
Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:12
Vyloučen hráč #2 Václav Semrád družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:21
Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
33:21
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #25 Michal Strieženec (3:5).
32:22
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Matěj Tabášek (3:4).
31:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #14 Jan Brejcha (3:3).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #91 Jakub Rybka, asistoval #79 Daniel Bora (3:2).
27:01
Vyloučen hráč #14 Jan Brejcha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
23:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:2).
20:34
Vyloučen hráč #17 Tomáš Vanča družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost.
15:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (2:1).
15:00
15:00
13:51
Vyloučen hráč #25 Dušan Hrstka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
10:11
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #91 Jakub Rybka (2:0).
03:32
Vyloučen hráč #79 Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hákování.
00:48
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #64 Matěj Lankaš, asistoval #17 Tomáš Vanča (1:0).