1:1
3:3
- : -

Florbal Kladno - Panthers Praha E 10:4
5. Matěj Vencl, 6. David Burda, 8. Tobiáš Chromý, 9. Milan Všetečka, 10. Ondřej Slivka, 12. Lukáš Sedláček, 13. Václav Linhart, 27. Václav Linhart, 30. Jakub Prošek, 33. Tomáš Sochor - 21. Patrik Míka, 29. Matěj Jurníček, 33. Martin Mattes, 36. Martin Mattes; rozhodčí: Michal Lipinský - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček ? - Lukáš Hušek ?; po třetinách: 6:0, 1:1, 3:3;
36:00
35:59
Konec zápasu. Byla to krásná podívaná a téměř čistý a bezproblémový průběh. Děkujeme za sledování.
35:29
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #56 Miloslav Mattes (10:4).
33:36
Domácí by se v dnešním utkání neobešli bez hvězdného brankáře Jakuba Pavlíčka a jeho výkonu.
32:22
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #97 Martin Mattes bez asistence (10:3).
32:22
Marin Mattes konečně proměnil šanci v gól a hosté si připisují bod.
32:00
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #22 Adam Brynda (10:2).
29:20
Domácí během 5 vteřin zápasu stihli připsat 2 góly. Neskutečné.
29:13
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #14 Lukáš Sedláček (9:2).
28:50
Zranění na straně domácích. Tobiáš Chromý odkulhal za střídačku a bylo potřeba profesionální ošetření od slečny Grubnerové.
28:42
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #33 Matěj Jurníček, asistoval #35 Tomáš Ducháček (8:2).
26:57
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart bez asistence (8:1).
26:57
Linhart se zdá dnes nezastavitelný a proměňuje další šanci v gól.
24:13
Zahájena poslední třetina. Domácí ve vedení a Panthers vypadají odhodlaně dát do zápasu vše, aby se pokusili aspoň dorovnat.
24:00
24:00
23:50
Vyloučen hráč #14 Lukáš Sedláček družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:50
Sedláček dostal trest 2 minut za nadzvedání hokejky. Vyvolalo to veliký rozruch na herní ploše.
23:10
Tobiáš Chromý šel sám na branku, ale jeho pokus byl marný.
20:51
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #28 Patrik Míka z trestného střílení (7:1).
14:22
Panthers nepřestávají bránit a nevzdávají se, i přes stav zápasu.
13:11
Skvělý pokus o gól právě promarnil Tomáš Sochor, který trefil tyčku v prázdném rohu.
12:08
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #26 Jakub Prošek (7:0).
12:08
Máme za sebou ani ne prvních 15 vteřin a domácí opět připisují další bod. Kluci se dnes asi dobře vyspali.
12:00
12:00
11:43
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #14 Lukáš Sedláček, asistoval #23 David Burda (6:0).
11:29
Další branku střílejí hosté, kteří dávají do posledních vteřin zápasu úplně všechno.
10:57
Vyloučen hráč #22 Adam Brynda družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:56
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #97 Ondřej Slivka bez asistence (5:0).
09:56
Další připsaný bod pro Kladno od Ondřeje Slivky.
08:05
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #7 Václav Linhart (4:0).
08:00
Krásné doražení do brány předvedl Tomáš Sochor.
07:57
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #23 David Burda (3:0).
07:57
Další gól padnul v podání Tobiáše Chromého a Davida Burdy.
05:18
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #23 David Burda, asistoval #17 Tomáš Sochor (2:0).
05:01
Panthers měli standardku, kterou však netrefili.
04:59
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #23 David Burda (1:0).
04:59

První gól zápasu šikovně střelil Vencl s asistencí od Burdy po doražení míčku do brány.
04:25
Panthers neúprosně tlačí na domácí.
02:30
Tobiáš Chromý se dostal k míčku, ale byl blokován Panthery ještě dřív, než stihnul zvednout hlavu.
00:09
Utkání právě začalo.
00:05
Máme za sebou první třetinu a zatím ve veliké přesile domácích.
00:01
Zdravíme všechny fanoušky kvalitního florbalu. Dnes budeme sledovat zajímavé utkání FK Kladno a pražských Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha E:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Adam Brynda, Milan Všetečka, Jakub Prošek, Václav Linhart, Lukáš Sedláček