7:0
1:0
- : -

ACEMA Sparta Praha B - FBC Rakovník 12:0
1. Matteo Šoman, 3. Daniel Vostřák, 11. Lukáš Mitera, 15. Vít Ulman, 19. Petr Holeček, 21. Matyáš Malkus, 27. Adam Roháč, 28. Matyáš Malkus, 29. Vít Ulman, 30. Daniel Vostřák, 30. Daniel Vostřák, 42. Matteo Šoman; rozhodčí: František Raffay - Jakub Procházka; vyloučení: 0 + Adam Roháč 5:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Rudolf Javořík ? - Martin Vyskočil ?; po třetinách: 4:0, 7:0, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 12:2
45:00
41:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #80 Daniel Večl (12:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 17:3
30:00
29:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #36 Petr Holeček (11:0).
29:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #86 Matteo Šoman (10:0).
28:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #34 Vít Ulman, asistoval #15 Matyáš Malkus (9:0).
27:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #42 Filip Volf (8:0).
26:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #68 Lukáš Mitera (7:0).
20:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #15 Matyáš Malkus (6:0).
18:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #15 Matyáš Malkus (5:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 17:3
15:00
14:07
Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 5 minut za hrubost.
14:01
10:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #80 Daniel Večl (3:0).
02:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #68 Lukáš Mitera (2:0).
00:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #47 Daniel Vostřák (1:0).