0:1
4:1
- : -

Z.F.K. Petrovice - DDQ Florbal Chomutov 4:7
48. Petr Horák, 49. Radim Heiser, 58. Jakub Nota, 59. Petr Kašpar - 3. Ondřej Halej, 10. Ondřej Halej, 13. Tadeáš Melíšek, 13. Adam Manas, 14. Jakub Štěrba, 28. Vojtěch Bernas, 55. Petr Švehla; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Maláč 16 - Jan Štěpánek 12; po třetinách: 0:5, 0:1, 4:1;
Komentář domácích:
Komentář hostů:
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
59:15
Švehla sám před Maláčem, ale nyní zase neúspěšně - Maláč vyrazil.
59:00
Poslední minuta utkání.
58:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #68 Daniel Flašar (4:7).
58:00
Další snížení ze strany domácích.
57:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #34 Lukáš Homola (3:7).
57:48
Tak alespoň nyní má asistenci při gólu Noty.
57:09
Tak Homola by si gól zalsoužil za to jak dokázal udržet míček a dostat se ke střele, ale Štěpánek chytá.
55:27
Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:54
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #36 Petr Švehla, asistoval #10 Erich Kellermann (2:7).
54:54
Klementovu střelu Maláč vyrazil, ale pak se k míčku dostal Švehla, který se také konečně prosadil po mnoha šancích.
53:58
Šmída přihrál na volného Notu na středu, ale ten svou střelu napálil velde branky do mantinelu.
52:36
Volný úder domácí rozehráli na Chvastka, jehož střela si poskakovala po brankovišti.
52:09
Kdyby Švehla střílel z první, tak to měl do prázdné branky, ale to neudělal, dostal se do strany a pak už Maláče nepřekonal.
51:47
Domácí hrají v plném počtu.
51:32
Domácí chvíli míček drželi, ale Homola nyní ztrácí.
50:56
Halejovu střelu Maláč chytil a vyslal Chvastka do rohu hostů.
50:11
Švehla celkem dlouho šteloval míček ke střele, ale pak stejně letěl mimo.
49:47
Vyloučen hráč #17 Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
49:47
Zkoušel získat nahozaný míček na hráče Chomutova, ale při tom ho seknul přes hůl.
49:29
Ale teď opět signalizovaná výhoda pro Chomnutov. Daubner fauloval.
48:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #67 Radim Heiser, asistoval #71 Petr Kašpar (2:6).
48:25
Heiser vyběhl oblouk na polovině a od mantinelu, nejspíše s tečí, překonal Štěpánka.
47:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #3 Filip Žák (1:6).
47:42
Daubner zblkoval střelu Žák pak potáhl vybojovaný míček po mantinelu a přihrál před brnaku Horákovi, který konečně uspěl ze svého asi 5. pokusu v obdobné situaci a zasunul míček pod Štěpánka.
47:08
Maláč v poslední minutě vyrazil nebo chytil několik střel.
43:06
Kašpar s Chvastkem vybojovali míček na polovině, Chvaastek se pak dostal ke střele, ale Štěpánek dneska svou branku zaklel a gól opět nepadl.
42:00
Hosté hrají v plném počtu.
41:22
Vypíchnutý míček a ve výslekdu Halej stříli, tentokrát však mimo.
40:00
Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Třetí třetinu zahájí domácí přesilovkou po signalizovaném vyloučení ke konci 2. třetiny.
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:40
Signalizovaná výhoda pro domácí.
39:10
Domácí hrají v plném počtu, ubránili i druhé oslabení a šlo jim tedy daelko lépe než přesilovka, co se počtu střel týká...
38:11
Nota zblokoval střelu a získaným míček vyslal na Krhovjáka, který však na Štěpánka také nevyzrál.
37:11
Druhá přesilovka i pro hosty.
37:10
Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:00
Signalizovaná výhoda pro hosty.
36:00
Daubnerova střela byla pěkná, ale opět si s ní Štěpánek poradil a vyrazil mimo.
34:42
Pěkná akce po ose Šmída - Klimek - Češek, ale posledně jmenovaný už z bezprostřední blízkosti Štěpánka nepřekonal.
34:05
Bejčkovu střelu zblokoval Češek.
33:09
Firda v pěkném úniku neúspěšný a dobíhající Žák už se ke střele nedostal.
32:25
32:04
Domácí krátce byli u míčku, ale nepodařilo se jim vyhodit.
31:23
Domácí zatím brání dobře a hosty nepustili ke střele.
30:25
Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:25
Tak přesilovku si střihnou i hosté.
29:49
Flašar zbytečně dohrál souboj a hosté mauí signalizovanou výhodu.
29:23
Horák nevyužil svou šanci dorazit míček do rpázdné branky a ani Švehla na druhé straně nevyužil loženou šanci.
28:49
28:47
Přesilovku zkaončil Šmída pěknou střelou z dálky, se kterou si však Štěpánek poradil.
27:56
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #16 Martin Schneider (0:6).
27:56
Tak zatím ještě hůře, jak ta předchozí.
27:41
Ztracený míček nakonec vybojoval Žák.
26:49
Vyloučen hráč #37 Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:49
Další přesilovka domácích, tak uvidíme, jak jim půjde.
25:39
Šmída nahodil na Češka, který zkusil trefit míček ve vzduchu, ale nepovedlo se mu to.
24:07
Maláč vychytal střelu z dálky.
21:53
Nekuda zkusil vystřelit přímo z volného úderu, ale střela šla mimo.
20:59
Kromě toho, že to domácím dnes moc nejde, jim ani krapet nepřeje pověstné štěstíčko.
20:00
20:00
Ke konci třetiny ještě domácí zkoušeli vystřelit, ale žádná vyložená šance z toho nebyla.
04:32
Lincova střela po ztrátě Horáka skončila nahrudi Maláče.
20:00
Střely v 1. části: 5:9
20:00
19:20
Na druhé straně nepropustil míček za svá záda ani Maláč.
18:51
Horák přihrál na Firdu, který z úhlu konečně pořádně prověřil um Štěpánka, který ramenm vyrazil do rohu.
17:53
Daubner si neporadil s poskakujícím míčkem a Štěpánek tak nemusel zasahovat.
16:10
Hořecký tečí nahození odvrátil další šanci hostů.
15:32
14:50
Kašparova střela zblkována.
14:31
Domácí krátce přišli o míček, ale už opět chystají střelu na polovině hostů.
13:32
Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
13:32
Pčesilovka pro domácí, uvidíme jestli je trošku vzpruží.
13:21
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #86 Ondřej Halej (0:5).
12:59
Timeout Z.F.K. Petrovice
12:59
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #17 Marek Nekuda (0:4).
12:59
Vývoj utkání je pro domácí opravdu neslavný a vybírají si již time-out.
12:42
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (0:3).
11:34
Štěrba si ke své smůle při brejku 2 na 1 ukopl míček a toho se zmocnil Maláč.
10:58
Po dalším Flašarově zisku z napadání střílí mimo tentokrát nabíhající Češek.
09:07
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (0:2).
09:07
Lincovi s Halejem to ale nezabránilo zvýšit náskok.
08:58
Již nejeden chomutovský hráč zjistil, že nám tu trošku kklouže podlaha.
07:38
Hodně těžké nahození si připravil Kašpar pro Flašara a tak krásně vybojovaný míček po standartce skončil opět u chomutovských.
06:30
Horák byl sám před Štěpánkem, ale "střelu" jen poslal po zemi.
05:56
Manasova střela byla dost neposedná, ale nakonec si s ní Maláč poradil.
05:21
Flašar pěkně vybojoval v rohu hostů při napadání, ale pak šanci zahodil střelou dost hodně mimo.
03:56
Štěrba střílel ze střední vzdálenosti mimo.
02:19
Nedůraz v domácí obraně dokázal využít Halej.
02:17
00:21
Do první šance se drali hosté, ale po nahrávce Štěrby do prostoru před brankou se k míčku nikdo z hostů nedostal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Ondřej Bejček, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Jan Daubner, Petr Horák, Ondřej Firda, Filip Žák