1:1
2:3
1:0

Spartak Pelhřimov - FbK TJ Svitavy 5:4p
14. Maxmilián Škoda, 29. Jan Knězů, 41. Václav Fučík, 52. Ladislav Běhounek, 62. Tomáš Kocián - 30. Jakub Motl, 47. Tomáš Hynek, 53. Ondřej Mach, 54. Vít Sauer; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Libor Domkář 24 - Filip Lamař 30; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:3, 1:0;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
První třetina z naší strany aktivní, řada šancí volala po přesnějším a důraznějším zakončení. Ve druhé třetině jsme trochu vyklidili pole a ve třetí soupeř potrestal naše nedůslednosti v obraně. Dva body bereme, mrzí neproměněné šance. Díky soupeři a divákům.
Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí):
První zápas v novém roce zkomplikovala spousta podivných výroků na obě strany. Co se týče naší hry, první třetina byla hodně ospalá a pasivní. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb a hru na balónku, nicméně to pořád nestačilo. Třetí třetina byla hodně o bojovnosti a důrazu v soubojích, což se nám vcelku dařilo. Bohužel prodloužení rozhodlo oslabení a tak bereme jeden bod. Děkuji soupeřům a divákům za super atmosféru.
65:00
Střely v prodloužení: 4:1
61:18
61:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (5:4).
59:52
Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
58:23
Momentálně dochází k ošetřování Domkáře.
56:25
Spartak tlačí, ale ne a ne vstřelit branku.
53:41
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Vít Sauer, asistoval #24 Ondřej Pakosta (4:4).
52:33
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #20 Lukáš Anýž (4:3).
52:33
Branku z ničeho vstřeluje Mach.
51:30
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:2).
51:30
Běhounek s přehled zvyšuje na 4:2.
50:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:05
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #22 Lukáš Musil (3:2).
45:08
Skvělý blok Kociána.
44:30
Vyloučen hráč #17 Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
43:20
Sportovní gesto předvedl kapitán Svitav a přenechal míček Pelhřimovu.
40:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #46 Maxmilián Škoda (3:1).
40:23
Střelou z první zvyšuje Fučík na rozdíl dvou gólů.
39:59
Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:40
Papežova střela byla zblokována.
35:48
Domácí ubránili oslabení.
33:47
Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:05
Perfektně se vrátil do obrany Mozr a zamezil tak srovnání.
30:40
Pelhřimovskou standartku z velkého brankoviště vychytal Lamař.
29:50
Rychlá gólová odpověď Svitav snižuje rozdíl na 1:2.
29:26
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Jakub Motl, asistoval #16 Ondřej Mach (2:1).
28:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (2:0).
25:50
Střela Knězů končí jen za bránou.
22:14
Další exklusivní zákrok Domkáře.
21:16
Začátek druhé třetiny je o dost pomalejší než začátek první.
18:25
Pelhřimov si vybojoval standartku z dobré pozice, Fučík ale minul branku.
17:00
Svitavy se většinu odehrané doby nedostaly k míčku,
15:20
Vynikající zákrok předvedl Domkář.
13:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda z trestného střílení (1:0).
13:21
Škoda dává nájezd a posouvá Pelhřimov do vedení.

10:11
Dobrá střela Kociána jen těsně minula branku.
07:15
Nádherné zákroky momentálně předvádí oba dva brankáři.
06:00
Škoda nasadil housle a celá Poutník aréna šílí.
05:01
Svitavy poprvé za zápas střílí na Domkáře.
02:42
Pelhřimov je na začátku zápasu více aktivní. Na brankáře hostí vysílá jednu střelu za druhou.
01:01
Od první minuty je jasné, že zápas bude ve velmi vysokém tempu.
00:01
Úvodní buly vyhrává Pelhřimov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Lukáš Musil, Ondřej Husák, Vít Sauer, Ondřej Pakosta, Tomáš Hynek
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Marek Švrkala, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík
00:00
Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat na online zápisu 16. kola Národní ligy. V dnešním zápase se utká domácí tým Spartak Pelhřimov se Svitavami.