0:2
0:0
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
8. Lukáš Vachutka, 18. Tomáš Jelínek, 33. Jakub Jurkulák, 36. Lukáš Vachutka, N František Kužel - 24. David Špaček, 37. Daniel Kříž, 42. Lukáš Rázl, 47. Lukáš Jirásek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Vojtěch Koutný 18 - Šimon Sedláček 33; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 0:0;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Dneska mohla vyprodaná tribuna sledovat velmi náročné utkání zejména po psychické stránce. Dvě třetiny jsme zodpovědně bránili až na dvě chyby, ale pak jsme se začali bát, že bychom mohli třeba i vyhrát. Nakonec to mohlo dopadnout jakkoli, šancí bylo na obou stranách mraky. Naštěstí jsme zvládli nájezdovou loterii po fantastické kličce a body poprvé zůstávají na Hané. Děkuji soupeři za utkání a přeji hlavně šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Vyrovnané utkání, které asi zaslouženě došlo až do nájezdů. Ty už jsou dovednostní soutěží a v nich jsme byli slabší. Velkým vykřičníkem je velké množství našich vyloučení. Díky klukům za čas, reprezentaci oddílu a soupeři za utkání.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #41 Antonín Mikulík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #31 František Kužel a vstřelil rozhodující gól (5:4).
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
65:00
64:57
Poslední 3 vteřiny. Olomouc má rozehrávku ze středu.
64:07
Knettigova klička ze zadu brány byla Koutným výborně vychytána.
61:55
Fair play od hostů, kříž odevzdal míček domácím v buly, které bylo kvůli předchozímu zašlápnutí míčku v souboji.
61:07
Pecha výborně zastavil ze zadu rychlý únik hostů.
60:43
Pecha minul bránu ze své backhandové kličky.
59:50
Koutný také provádí neskutečnou práci ve svojí bráně.
59:07
Vybíralovu střelu opět výborně vychytal Sedláček.
58:10
Hráči běhají po hřišti sem a tam.
56:57
Kombinace Vybíral-Ambrož končí kousek vedle levé tyče brány hostů.
55:45
Knettigovi sjel míček z čepele při střele ze středu hřiště.
54:31
Klidná rozehrávka Náchoda dostala svůj tým až do útočného pásma.
53:40
Tzv. "Uničov" od Náchoda byl dobře zpracován domácí obranou.
52:56
Jelínek netrefil míček po přihrávce, když chtěl vystřelit ze středu hřiště golfem.
52:27
Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
51:55
Olomouc ve výhodě.
51:29
Kříž nedokázal směrovat míček po přihrávce do otevřené brány domácích.
50:39
Pecha trefil posledního hráče před volným místem v bráně.
50:14
Vachutka střílí do boční síťky.
49:39
Jurkulák střílí těsně nad bránu hostů.
49:01
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
48:58
48:12
Při střidání jsou vidět mezery v tempu hry. Až to vypadá, že na sebe navzájem čekají.
47:33
Jelínkův bachand končí za mantinelem.
46:44
Oba týmy se snaží hrát stále klidnou hru.
46:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #12 Daniel Kříž (4:4).
46:02
Jirásek dokázal sklepnout míček ze vzduchu do brány.
45:37
Dlouhý nához hostů okolo mantinelu končí na florbalkách domácích.
43:26
Osifčinovi sjel míček z čepele, při střele ze středu hřiště.
41:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl bez asistence (4:3).
41:34
Rázl od levého manitnelu vystřelil výborně umístěnou střelu do pravého horního rohu domácí brány.
40:48
Tvrdý souboj o míček v Olomouckém brankovišti vyústil v rozehrávku pro Olomouc.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:8
40:00
39:50
V posledních vteřinách se hra dostala do neskutečného tempa.
39:00
Výborný zákrok Sedláčka po střele Vachutky.
37:57
Olomouc se drží v útočném pásmu. Nyní mají ve hře výraznou herní převahu.
36:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (4:2).
36:51
Hosté dokázali využít výhody a Kříž ze středu zakončil až za záda Koutného.
36:03
Hostující ve výhodě.
35:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #82 Jakub Jurkulák (4:1).
35:30
Vachutka opět výborně vyřešil situaci 1 na 1 a zakončil nad nohu hostujícího gólmana.
34:55
Olomouc se drží v útočném pásmu. Má i dost šancí.
32:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:1).
32:06
Jelínek dobře dokázal projít Náchodskou obranou a najít volného Jurkuláka, který zakončil až za záda Sedláčka.
31:30
Náchodská rozehrávka byao oproti Olomoucké o hodně povedenější. Dokázali se dostat do útočného pásma a dokonce se v něm zatím stále drží.
31:18
Náchod nyní předvádí svoji rozehrávku.
30:04
Olomouc klidně rozehrává, ale jakmile se dostane na útočnou polovinu hřiště, tak míček pravidelně ztrací.
26:38
Hra se přelevá ze strany na stranu.
24:56
Hra je ve vysokém tempu.
23:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:1).
23:45
Špaček vystřelil od pravého mantinelu nad nohu na vzdálenější tyč.
23:12
2. třetina zatím vypadá lépe pro domácí tým. Jsou více na míčku a mají i o hodně více šancí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:17
Hosté se snaží o snížení výsledkového deficitu do konce 1. třetiny, ale nedaří se jim prostřelit Koutného.
17:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #41 Antonín Mikulík (2:0).
17:02
Jelínek při zakončení nechal klidnou hlavu a zakončil po zemi k tyči. Tímto dokázal gólmana hostů úplně oklamat.
16:24
Buly v rohu hřiště na půlce hostů dokázal pro svůj tým Jelínek vybojovat.
15:15
Domácí nedokázali využít přesilovou hru 5 na 3. Sice byli po celý čas v nebezpečných pozících, ale nedokázali vystřelit střelu, která by měla gólové parametry.
13:23
Výborný zákrok Sedláčka, který se dokázal natáhnout pro míček až do úplného horního kraje brány.
13:06
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
12:57
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
11:54
Náchodští se při rozehrávce ze středu nedomluvili a "odevzdali" míček soupeři.
10:27
Na každém z týmů je opravdu vidět, že chtějí vyhrát. Do zápasu dávají všichni maximum a rvou se o míček "jako lvi".
07:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #33 Matěj Pecha (1:0).
07:36
Vachutka krásně dokázal vyřešit situaci 1 na 1 a poté se rychle dostal do střely a zakončil přímo nad nohu Sedláčka.
06:50
Náchod dokázal tlak soupeře dobře odbránit a hra se přesunula na půlku Olomouce.
06:39
Olomouc má rozehrávku z útočného rohu.
05:34
Dnešní utkání sleduje krásných 0 diváků. Děkujeme.
04:20
Nyní můžeme vidět rozehrávku Náchoda. Už je také postupná a klidná.
03:00
Olomouc uklidňuje hru a rozehrává ze svojí poloviny postupně.
01:02
Hra je zatím velice aktivní a vyrovnaná. Nejvíce akce můžeme vidět ve středním pásmu hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Filip Knettig, Matěj Hnízdil, David Špaček, Daniel Kříž
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Vojtěch Koutný; hráči v poli: Antonín Mikulík, Jakub Jurkulák, Lukáš Vachutka, Tomáš Jelínek, Jan Procházka