2:4
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:7
3. Ondřej Váně, 6. Jiří Levý, 20. Marek Weber, 27. Ondřej Váně, 54. Marek Weber, 54. Jan Baštýn - 8. Jan Huleš, 10. Jiří Čížek, 23. Patrik Med, 43. Patrik Med, 47. Jan Huleš, 56. Patrik Med, 60. Michal Fuchs; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Martin Štochl 14 - Patrik Urban 15; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:4;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas rozhodly speciální situace, bohužel nás delší dobu trápí a máme teď 14 dní na jejich trénink. Děkuji hráčům za odpovědný výkon, soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme se prezentovali o mnoho hezčí hrou než včera a jsem rád, že se to promítlo i na výsledku. Kluci dnes hráli odvážněji a byli kreativní v útočném pásmu. Děkuji všem za zápas
59:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #99 Jan Huleš (6:7).
59:02
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
59:02
Vyloučen hráč #46 Ondřej Váně družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
59:02
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
55:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #45 Michal Fuchs (6:6).
53:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (6:5).
53:15
Zápas nabírá na rychlosti.
53:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #18 Jiří Levý (5:5).
53:00
Dnešní utkání sleduje 75 diváků.
46:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #98 Jiří Čížek (4:5).
46:31
Huleš i přes oslabení svého týmu dostává míček do brány týmu domácího a dostává FBŠ SLAVIA PLZEŇ do vedení 4:5.
46:09
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med bez asistence (4:4).
40:01
FBŠ SLAVIA PLZEŇ pokračuje v přesilové hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
39:27
Vyloučen hráč #76 Josef Váchal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:53
Po přesilové hře zůstává stav zápasu stále stejný.
31:53
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
28:26
FBŠ SLAVIA PLZEŇ pokračuje v trefování konstrukce brány domácího týmu.
26:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #46 Ondřej Váně, asistoval #88 Jan Baštýn (4:3).
26:56
Váně využívá přesilové hry a zvyšuje skóre na 4:3.
25:28
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
22:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med bez asistence (3:3).
22:13
Med po rychlém útoku znovu srovnává zápas na 3:3.
20:20
FBŠ SLAVIA PLZEŇ zahájila 2. třetinu v rychlém tempu a na úvod trefuje rovnou 2 tyčky domácího týmu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:8
20:00
19:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Marek Weber, asistoval #76 Josef Váchal (3:2).
19:49
V posledních vteřinách 1. třetiny Weber s přehledem trefuje pravý horní roh soupeřovo brány a dostává FBC PLZEŇ do vedení.
12:38
Fuchs z FBŠ SLAVIA PLZEŇ promarnil šanci uvést svůj tým do vedení a trefuje brankáře domácího družstva.
09:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (2:2).
09:56
Čížek z FBŠ SLAVIA PLZEŇ srovnává skóre na 2:2.
07:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #19 Patrik Med (2:1).
07:30
Hru v oslabení FBC PLZEŇ neubránila a FBŠ SLAVIA PLZEŇ snižuje skóre na 2:1.
07:04
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:01
Další nadějná střeba pro FBC PLZEŇ od hráče Webera nakonec neskončila v bráně soupeře.
05:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #57 Jakub Sutner (2:0).
02:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #46 Ondřej Váně, asistoval #7 Jiří Varta (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrála FBŠ SLAVIA PLZEŇ.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Michal Fuchs, Jan Huleš, Jiří Čížek, Patrik Med, Matyáš Moller
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Ondřej Váně, Jiří Varta, Václav Jankovec, Marek Weber, Josef Váchal