2:2
1:5
- : -

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 4:9
8. Jakub Šimák, 16. Adam Černý, 26. Sebastian Ševeček, 40. Michal Puchner - 10. David Špaček, 14. Nikolas Osifčin, 29. Jakub Langpaul, 30. Jakub Vysoký, 31. Jakub Langpaul, 32. Antonín Donaj, 34. Jiří Jebavý, 36. Jakub Vysoký, 38. David Špaček; rozhodčí: Lucie Romančáková - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec ? - David Fröde ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:5;
45:00
44:59
Komentář trenéra Pardubic: V tomto utkání jsme nesplnili absolutně vůbec nic co jsme si říkali v šatně a z celého utkání jsme dobře odehráli poslední 4. minuty. Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře.
44:59
Komentář trenéra Náchoda: Trpělivé utkání z naší strany a skvěle zvládnutá 3. třetina, která nám vyhrála zápas. Děkuji soupeři za utkání.
39:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner bez asistence (4:9).
37:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #42 Filip Knettig (3:9).
35:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #42 Filip Knettig (3:8).
33:26
Timeout SOKOLI Pardubice
33:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #87 Adam Jakubský (3:7).
31:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (3:6).
30:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (3:5).
30:00
30:00
29:24
Vyloučen hráč #9 Filip Záhrobský družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
29:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (3:4).
28:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #37 Nikolas Osifčin (3:3).
27:08
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #97 Jakub Langpaul.
25:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #20 Adam Černý (3:2).
17:09
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
15:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (2:2).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #13 David Špaček (1:2).
09:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:1).
08:14
Vyloučen hráč #48 Tomáš Hanousek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
07:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #68 Sebastian Ševeček (1:0).