2:1
0:2
- : -

Florbal Chomutov - 1. FBC DDM Děčín IV 5:6
8. Adam Fišer, 12. Vít Sobek, 14. Filip Žižka, 27. Vít Sobek, 27. Vít Kraj - 1. Petr Slánský, 13. Adam Zikmund, 15. Petr Slánský, 22. Kryštof Loubek, 35. Petr Slánský, 35. Adam Zikmund; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jakub Lukeš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jan Leština 14, Adam Bolha 8 - Jiří Novák 26; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:2;
Komentář domácích Pekárek Lukáš (Trenér):
Dva zápasy, ale úplně rozlišné. Zatím co v prvním utkání jsme trhali parkety, tak tady mi kluci připadali, že se koukali na dokument vysoko nade všemi, jenže my jsme nebyli. Utkání rozhodlo nedodržování pokynů. Soupeř měl problém s naším presinkem, ale podařilo se mu využít nabídnuté šance. Paradoxně naše třetí koule byla v dodržování pokynů nejlepší a patří jim velká pochvala, za kterou si stejně nic nekoupí. Děkuji soupeři za utkání.
40:03
Vyloučen hráč #85 Petr Slánský družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
34:55
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #73 Adam Zikmund, asistoval #85 Petr Slánský (5:6).
34:55
Střídání brankáře. Nový brankář #53 Adam Bolha družstva Florbal Chomutov
34:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (5:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:11
30:00
26:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #29 Vít Sobek (5:4).
26:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #17 Martin Šulaj (4:4).
21:12
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #85 Petr Slánský (3:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:9
15:00
14:07
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #11 Matěj Macák (3:3).
13:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka bez asistence (3:2).
12:34
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #73 Adam Zikmund, asistoval #10 Kryštof Loubek (2:2).
11:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (2:1).
07:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #11 Vašek Kordulík (1:1).
00:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský bez asistence (0:1).