7:1
4:0
- : -

Panthers Praha B U23 - Florbal Chomutov B U21 17:4
4. Jan Kšír, 13. Jan Kšír, 14. Jakub Žiška, 16. Josef Nový, 18. Jakub Žiška, 19. Martin Mattes, 21. Josef Nový, 24. Jan Kšír, 27. Josef Nový, 29. John Adam Hodek, 32. John Adam Hodek, 36. Josef Nový, 40. Josef Nový, 49. Zdeněk Prokůpek, 49. Josef Nový, 52. Adam Šroubek, 55. John Adam Hodek - 5. Martin Peksa, 15. Martin Peksa, 18. Antonín Mrug, 26. Antonín Mrug; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Slavata 12, Julius Šabler 6 - Jakub Fiala 17; po třetinách: 6:3, 7:1, 4:0;
Komentář domácích Mattes Miloslav (Trenér):
Dnes jsme si šli od začátku za vítězstvím, přestože soupeř nepřijel v plné sestavě. Kluci dnes plnili taktické a herní pokyny, jen ze začátku třetí třetiny jsme nedokázali okamžitě reagovat na zvýšenou agresivitu soupeře. Je to dobrý vstup do soutěže v novém roce a můžeme si jen přát, aby se klukům takhle dařilo i v dalších zápasech. Díky soupeři za zápas i divákům, kteří přišli kluky podpořit.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
V hodně improvizované sestavě jsme přijeli vyloženě přežít. Soupeř byl lepší ve všech herních činnostech a udělal si z nás střelnici. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
56:46
Vyloučen hráč #17 Jan Tvrdek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
54:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 John Adam Hodek bez asistence (17:4).
51:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #23 Josef Nový (16:4).
48:24
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #97 Martin Mattes (15:4).
48:04
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #44 Jiří Hadamovský (14:4).
39:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #17 Jan Tvrdek (13:4).
35:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #27 Antonín Ježek (12:4).
31:11
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 John Adam Hodek, asistoval #44 Jiří Hadamovský (11:4).
28:52
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 John Adam Hodek, asistoval #71 Adam Šroubek (10:4).
28:08
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:59
25:16
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #12 Antonín Mrug, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (8:4).
23:55
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #20 Jakub Žiška (8:3).
23:40
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:41
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
18:51
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #52 David Polcar (6:3).
17:49
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #37 David Förster (5:3).
17:42
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #12 Antonín Mrug, asistoval #50 Martin Peksa (4:3).
15:07
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #40 Jan Kšír (4:2).
14:29
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa bez asistence (3:2).
13:44
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #23 Josef Nový (3:1).
12:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #52 David Polcar (2:1).
04:27
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #8 Matyáš Müller (1:1).
03:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Filip Samuel Dušek, Martin Meyer, Martin Peksa, Antonín Mrug, Matyáš Rauscher
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: David Mašát, Zdeněk Prokůpek, David Polcar, Martin Mattes, Jan Kšír