0:5
2:6
- : -

TJ Sokol Koberovy - FBC Panthers Liberec 4:16
8. Petr Frkala, 17. Martin Vetro, 48. Dominik Reczai, 56. Martin Vetro - 7. Jiří Špak, 8. Pavel Sekyra, 9. Jiří Špak, 12. Filip Munzar, 13. Jiří Špak, 22. Jiří Špak, 27. Jiří Špak, 35. Filip Munzar, 37. Jiří Špak, 39. Filip Munzar, 46. Jan Král, 50. Filip Munzar, 51. Pavel Sekyra, 53. Jiří Špak, 58. Filip Munzar, 59. Jiří Špak; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 6 + Leoš Kopáček OS:5; využití: 1:4; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Kurfiřt 4, Lukáš Pfeiffer 16 - Petr Vacátko 29; po třetinách: 2:5, 0:5, 2:6;
Komentář domácích Kovář Jan (Trenér):
Hrubě nám nevyšel vstup do utkání a pak už jsme v mizerném výkonu jen pokračovali. Soupeř byl lepší hlavně technicky. Obdivuji diváky, kteří vydrželi až do konce utkání, z naší strany to byla skutečná tragédie. Graulujeme soupeři.
Komentář hostů Obermann Jan (Trenér):
Komentář trenéra hostů Jana Obermanna: Výborný Vacátko a průměrní Špak s Munzarem nás dovedli k vítězství. Rozhodl náš dobrý úvod. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
58:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (4:16).
57:52
Vyloučen hráč #81 Dominik Trunec družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
57:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #18 Tomáš Szabo (4:15).
55:56
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #66 Tadeáš Hradil (4:14).
55:50
Omlouváme se fanouškům, který čekají na nějaké komentáře. Ale tohle se komentovat nedá
52:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #47 Filip Munzar (3:14).
50:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra bez asistence (3:13).
49:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:12).
48:21
Vyloučen hráč #34 Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
47:43
Koberovy senadechují k velkému obratu
47:36
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #8 Petr Frkala (3:11).
45:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (2:11).
45:00
Další skoro gól
41:44
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
41:44
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy - osobní trest.
26:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #77 Pavel Sekyra (2:7).
25:04
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
23:51
Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
20:06
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:14
20:00
17:40
Když se konečně Koberovy rozhodly zaskorovat, tak gól nebyl uznán, kvuli předešlému sekání
16:01
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #92 Dominik Reczai (2:5).
15:07
Neuznaný gol ze strany Pantheru
14:50
Na hřišti začíná být horko

14:13
Vyloučen hráč #44 Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
14:13
Vyloučen hráč #44 Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:40
Koberovy se snaží odolat taktikám Pantheru. Někdy se daří, někdy se nepodaří
12:45
11:57
Střídání brankáře. Nový brankář #63 Lukáš Pfeiffer družstva TJ Sokol Koberovy
11:57
Vyloučen hráč #88 Martin Vetro družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi.
11:35
08:55
Koberovy na tom hřišti asi spí

08:30
07:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #93 Adam Buriánek (1:2).
07:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #22 Jan Král (0:2).
06:27
Brankář domácích šel k zemi
06:01
03:58
Vyloučen hráč #44 Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
00:01
Zdravíme naše fandy v Novém roce. Všem přejeme hlavně hodně zdraví. Od časomíry věříme v úspěšný vstup koberovských borců do roku 2022.
00:01
Buli vyhrál tým Panterů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Filip Munzar, Ondřej Neuman, Jiří Špak
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Vojtěch Kurfiřt; hráči v poli: Adam Buriánek, Michal Slavík, Milan Drobný, Leoš Kopáček, Petr Frkala