4:1
6:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Florbalová akademie MB 12:1
1. Lenka Červená, 13. Radka Niemczyková, 25. Kristýna Klubalová, 28. Barbora Pelcová, 31. Adriana Středulová, 33. Karolína Bínová, 46. Adriana Středulová, 46. Andrea Luzarová, 50. Karolína Bínová, 54. Adéla Červenková, 54. Linda Pudišová, 60. Adriana Středulová - 38. Michaela Bauerová; rozhodčí: Martin Ručka - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 7 - Klára Šimonová 34; po třetinách: 2:0, 4:1, 6:0;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Dneska nás trápila produktivita, z množství střel, co jsme měli, bychom měli vytěžit mnohem víc. Ale jinak je vidět, že jsme se přes svátky oklepali z přetížení, které nám v prosinci přinesl náročný program. Ve hře byla spousta rozdílových řešení. Pokud si toto přeneseme i dál, čeká nás zajímavý závěr sezóny :)
Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér):
Blahopřeji domácím. A já můžu jenom poděkovat našim hráčkám, pro které to bylo druhé mistrovské utkání v životě v 1. lize juniorek, zaslouží si pochvalu za bojovný výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 17:3
60:00
59:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #42 Linda Pudišová (12:1).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:12
FBC uklidňuje hru na vlastní polovině.
56:43
Šimonová vytáhla parádní zákrok proti pokusu Niemczykové.
54:20
Holky z Ostravy uzamkly MB na jejich polovině a kombinují ze strany na stranu.
53:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #18 Lenka Červená (11:1).
53:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (10:1).
52:17
Rychlý protiútok MB nakonec zastavuje Luzarová.
51:03
Pěkná souhra Středulové s Pudišovou konči zajímavou střelou druhé jmenované, Šimonová však připravena.
49:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #44 Adéla Keberlová (9:1).
48:53
Domácí hrají v plném počtu.
47:49
Domácí jsou sice v oslabení, ale drží míček na svých hokejkách a dokonce mají i šance.
46:53
Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
45:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #97 Andrea Luzarová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (8:1).
45:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #71 Karolína Bínová (7:1).
44:39
Středulová vystřelila z rozehrávky a zase mimo.
43:03
Vokálková zkusila střelu z poloviny, Bínová blokuje.
41:39
Středulová to zkouší z dobré pozice, Šimonová vyráží nohou.
39:03
Vyloučen hráč #80 Bára Fraňková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (6:1).
36:33
Středulová na středu z první, míček letí mimo bránu.
34:24
Domácí vyvíjeli velký tlak, který však ukončil faul Blažkové, MB na míčku.
32:41
Niemczyková mohla skórovat, ale při výjezdu si nepokryla míček, o který následně lehce přišla.
32:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #32 Anna Včelná (6:0).
31:00
Sigmundová asi z metru trefuje Šimonovou, míček končí za mantinelem.
30:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #18 Lenka Červená (5:0).
29:29
Vyloučen hráč #5 Bára Knopová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
28:49
Většinu času je na míčku FBC, avšak MB celkem dobře brání a ztěžuje domácím šanci na gól.
27:32
Vlastní branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová (4:0).
26:04
Bínová poslala jedovku přímo do hrudi Šimonové.
24:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #23 Nela Blažková (3:0).
23:44
Středulová trefuje spojnici brány, míček se nakonec odráží ven.
23:06
Domácí kombinují na polovině hostí, zatím však bez střely na bránu.
20:50
Bínová poslala skvělý pass přes celé hřiště na samotnou Niemczykovou, ta si však neporadila s Šimonovou a míček ztrácí.
15:52
MB drží míček na své polovině a uklidňuje hru.
14:02
Středulová střílí přímo do bloku protihráčky.
12:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #18 Lenka Červená (2:0).
11:58
Domácí holky uzamkly MB na útočné polovině.
10:21
Klubalová se dostala do zajímavé šance, nakonec byl však její pokus eliminován protihráčkou.
07:40
Hosté hrají v plném počtu.
07:07
Domácí zatím v přesilovce nic moc nepředvedly.
05:40
Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
05:13
Střelu Skřivánkové blokuje Bínová.
03:42
Hraje se vesměs nahoru dolů, žádné větší šance ani na jedné straně.
02:17
Hosté drží míček ve svém obranném pásmu.
01:02
Klikarová se dostala do dobré pozice, ale její střela letí mimo.
00:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Lenka Červená, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:0).
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Matyáš Vašňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Adéla Macháčková, Aneta Hlušičková, Barbora Pelcová, Michaela Bauerová, Kateřina Skřivánková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Karolína Bínová, Linda Pudišová, Lenka Červená, Adriana Středulová, Radka Niemczyková