6:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 9:6
24. Štěpán Matěcha, 32. Tomáš Vitásek, 34. Lukáš Švitorka, 43. Lukáš Švitorka, 46. Daniel Bursa, 48. Emil Hejduk, 57. Štěpán Matěcha, 59. Lukáš Maršík, 60. Štěpán Matěcha - 2. Daniel Havlíček, 4. Daniel Havlíček, 6. Jan Hrdlička, 39. Ondřej Kočí, 42. Ondřej Kočí, 43. Vít Komorný; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Král 33 - Ondřej Kudrnáč 35; po třetinách: 0:3, 3:1, 6:2;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Po katastrofálním úvodu utkání jsme se naštěstí zlepšili a nakonec dokázali skóre překlopit ve svůj prospěch, nedostatků v naší hře ale bylo hodně. Mrzí mě, že nejsme schopní vyhrát alespoň jeden zápas v klidu, ale hold hrajeme pro diváci, tak na nás hlavně choďte! Děkuji soupeři za utkání a možná se zase brzy potkáme.
Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Po výborné první třetině jsme pustili soupeře do hry a porazili se sami vlastním výkonem v průběhu dalších 40 minut a naší nedisciplinovaností. Gratuluji soupeři k vítězství a za fair play gesto v první třetině.
60:00
Střely ve 3. části: 15:12
60:00
59:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (9:6).
59:14
Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
58:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík bez asistence (8:6).
58:34
Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:34
Hosté si vyžádali oddechový čas.
58:29
Maršík skvěle šetří čas za brankou soupeře.
57:46
Turnov získává standartku v rohu za brankou Kobylis.
57:11
Střelu Šindeláře měl Král ve výhledu celou dobu a jistým zákrokem nepřipustil dorážku.
57:02
Pohl mířil nad.
56:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #69 Tomáš Vitásek (7:6).
56:23
GOOOOOOOOL
56:17
Zatím ne úplně přesné kombinace od domácích.
54:55
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
54:55
Velká příležitost v podobě přesilové hry pro domácí!
54:05
TYČ! Pohl skvělým okem zahlédl Hejduka na brankovišti, poslal mu přesný pas. Celá hala zvedala ruce, Hejduk bohužel napálil tyč.
53:11
Po střele Matěchy projel míček pod nohou Kudrnáče, naštěstí pro něj mimo branku.
52:28
SPOJNICE! Teď měl Král ohromné štěstí.
51:31
Vitásek vyvezl a nakonec i zakončil, těsně vedle, míček byl ovšem tečován. Turnov bude rozehrávat z rohu.
50:00
Informace pro novináře. Dnešní utkání sleduje 58 skvělých diváků. DĚKUJEME!
47:58
MONSTER SAVE V PODÁNÍ KRÁLE!
47:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (6:6).
47:49
Matěcha se pokusil o přízemní střelu z půlky, tu srazil jeden z bránících hráčů Kobylis přesně k Hejdukovi. Hejduk udělal 2 kroky a střelou tahem zavěsil pod víko. Máme zaděláno na drama jak babička na koláče.
47:08
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
46:54
Signalizované vyloučení pro hosty, Turnov v šesti.
45:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Daniel Bursa, asistoval #97 Šimon Janoušek (5:6).
45:05
Sice přesilová hra nevypadala podle představ, krátce po ní se však na středu ocitl úplně osamocený Bursa a trefuje odkrytou brankou.
43:00
Tak si to pojďme shrnout. Nejdříve Kočí navýšil vedení Kobylis po krásně zahrané standartní situace. Na straně domácích bleskově snížil Švitorka po přihrávce Šmídy. Turnov se ale málo zkoncentroval a toho využilo duo Komorný - Daníček, kde prvně jmenovaný zakončil přesnou střelou. Nakonec ještě Kočí nevybíravým zákrokem, kterého si je vědom, poslal na zem jednoho z domácích hráčů.
42:53
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
42:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #80 Jakub Daníček (4:6).
42:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #21 Jaroslav Šmída (4:5).
41:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (3:5).
41:35
Daníček mířil z otočky jen do boční sítě.
40:37
Paldus ve slibné příležitosti míjí branku Krále.
40:21
Turnov rezhrál slibnou akci, bohužel Dědkovi se pak špatně odrazil míček až za mantinel.
40:00
40:00
K vidění byla velmi divoká třetina, ale co bylo hlavně k vidění, byl zcela jiný tým na straně domácích než v části úvodní. Turnov tlačil bezmála celou třetinu a postupem času to přineslo ovoce až ke srovnání stavu na 3:3. Kobylisy zásluhou Kočího pak před koncem třetiny vrátily vedení na svou stranu a do části rozhodující to budou právě hosté, kteří si přinesou jednogólový náskok.
40:00
Střely ve 2. části: 17:12
40:00
38:26
38:26
Kočímu dokonale sedla střela od mantinelu a Král se jen marně natahoval.
36:08
Šindelářovi vůbec nesedla střela.
33:10
A domácí mohli jít do vedení! Kudrnáč ale podržel svůj tým.
33:01
33:01
Tak to byla pumelice jako hrom, Švitorka vymetá pavučinky z Kudrnáčovy branky a hala bouří!
32:20
Domácí nepolevují a usilují o vyrovnání.
31:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:3).
31:46
Precizně zahraná přesilová hra zakončená ještě hezčí střelou od Vitáska, znamená snížení na rozdíl jednoho gólu.
30:55
Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
30:55
Švitorka byl poslán velmi nešetrným zákrokem za mantinel a navíc si ještě přivodil zranění v choulostivých oblastech svého těla. Držíme palce při rozdýchávání tohoto zranění.
29:45
Skákavý míček na brankovišti se snažil zakončit Maršík, těsně minul.
29:06
Kočí si připisuje další zblokovanou střelu, tentokrát od Matěchy.
27:42
Přízemní střela Panenky z půlky hřiště nadělala Královi problémy a k dorážce se před ním dostal nikým nebráněný Havlíček, naštěstí pro Krále přestřelil.
26:46
Daníčkovi ke skorování chyběla pouze hokejka na zemi.
25:18
Ztráta posledního hráče nevěstí nikdy nic dobrého, obzvlášť v případě kdy se pak na Krále řítí sám Havlíček. Turnovský gólman si povyjel a snajpr z Kobylis si na něj nepřišel.
24:30
Domácí nadále pokračují v aktivní hře. Do druhé třetiny nastoupil zcela jiný tým domácích.
23:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (1:3).
23:17
Tentokrát to už konečně vyšlo! Janoušek nabil na one-timer Matěchovi a ten přesnou prudkou ranou nedává šanci Kudrnáčovi.
23:08
Další pokus tentokrát od J. Janouška.
22:55
Matěcha a jeho sražený pokus za mantinel.
22:00
Hejduk promáchl a míček se dostal k Primáskovi, jeho střelu zablokoval Havlíček.
21:12
Domácí pokračují v tlaku, tentokrát za brankou kombinují Švitorka s Hejdukem.
20:38
J. Janoušek nabíjel na střed Matěchovi, ten těsně míjí branku, dorážet se ještě snažil Dědek. Kudrnáč byl připraven.
20:08
Kočí se hned po buly probil ke střele, ta ovšem mířila mimo.
20:00
20:00
Turnovu se nepovedlo na začátku utkání zachytit mohutný nástup Kobylis, což vyústilo v brzké vedení hostů zásluhou Havlíčka. Onen střelec náskok svého týmu zanedlouho ještě navýšil. A vše dokonal v šesté minutě z nájezdu Hrdlička. Turnov tak má co dotahovat, kvality na to zajisté má, ale na hřiště bude muset nastoupit zcela nové mužstvo.
20:00
Střely v 1. části: 12:15
20:00
19:45
Rozehrávku jim narušil Pohl, ale Kudrnáč byl se svojí maskou připraven.
19:30
Kobylisy se už do ničeho nepouštějí, snaží se držet balonek na svých holích.
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10
Turnov se snaží alespoň do konce třetiny snížit, bohužel chybí přesná finální přihrávka.
17:11
Nepřehledná situace v brankovišti Turnova, Král radši zalehl balonek.
14:12
Velmi zmatečná situace se právě odehrává na hřišti. Hosté si mylně mysleli, že rozhodčí se chystá vylučovat jednoho z domácích hráčů, a tak odvolali gólmana. Turnovská lavička začala upozorňovat na hru v šesti. Rozhodčí tedy zapískali pro hru v šesti, která ve skutečnosti byla oprávněná - na hřišti se nenacházel gólman. Nakonec došlo k odvolání trestu a Kobylisy sportovně vrátily míček Turnovu.
13:46
Mellanovo nahození od půly hřiště propadlo až za záda Kudrnáče, bohužel díky postavení Pohla v brankovišti musí oslavy utichnout.
12:45
Šindelář prověřil střelou od mantinelu Krále.
11:40
Výtečný zákrok Krále!
11:16
Kočímu se povedlo vystihnout rozehrávku Dědka, bohužel pro něj se mu míček odrazil příliš daleko.
09:41
Hejduk zpět na hřišti a hned se snaží vybojovat míček pro domácí.
09:34
Hejduk už je připraven pomoci v bránění svému týmu.
08:53
Soupeři zatím chybí přesná střelba, snažil se to napravit střelou z půlky Filip, ale i ten přestřeluje.
07:41
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
07:41
Uvidíme první přesilovou hru v zápase, Hejduk si u mantinelu vyšlápl pro něj bohužel nedovoleně na jednoho ze soupeřů.
07:28
J. Šmída vyzkoušel dalekonosnou střelu, bohužel mimo.
06:40
Turnovu se nedaří usadit na půlce soupeře, Kobylisy do utkání vlétly ve velkém tempu.
05:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (0:3).
05:19
Nájezd pro Kobylisy!
05:19
Hrdlička naznačil kličku do backhandu, a nakonec poslal míček pod Královo tělo.
03:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #47 Lukáš Panenka (0:2).
03:57
Po serii smolných odrazů pro domácí se k jednomu z nich dostal Havlíček, který tak svým druhým gólem v utkání navyšuje vedení svého týmu.
03:32
Jiránkovi při rozehrávce utekl míček, naštěstí ho včas stihl zastoupit skvělým obranným zákrokem Bursa.
02:33
Turnov se drží na balonku a nechce pustit soupeře do hry.
01:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #83 Ondřej Filip (0:1).
01:14
Havlíček dostal nabito, střela byla prudká a hlavně přesná, že ani Král se nestihl přesunout.
00:58
Hejduk ihned po zisku vyváží podél mantinelu až za branku soupeře.
00:30
Od začátku na míčku hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Šimon Paldus, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Boris Nouzák, Jan Hrdlička
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jan Havlín, Filip Dědek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha, Jakub Janoušek