3:2
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 8:6
2. David Kaválek, 5. Daniel Kříž, 19. Aleš Kaválek, 24. Ondřej Bachtík, 27. Václav Grulich, 33. Ondřej Bachtík, 47. Lukáš Rázl, 53. Aleš Kaválek - 18. Jakub Čáp, 28. Jakub Doutnáč, 31. Jakub Čáp, 56. Jan Sedlák, 57. Daniel Richtr, 57. Ondřej Tichý; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Karel Aubus 15 - Vojtěch Nockin 26; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:3;
Komentář domácích:
Komentář kapitána: Dnes zasloužené 3 body, díky koncentrovanému výkonu po celé utkání. Krom výpadku na konci třetí třeniny, kdy to "smrdělo", jsme si dnes odnesli výhru proti nebezpečnému soupeři. Díky divákům za podporu - zdravíme marody.
Komentář hostů Bajer Martin (Trenér):
Dnes jsme první polovinu zápasu podali vlažný výkon, jako bychom ani nechtěli vyhrát. Od druhé půlky jsme již konečně začali běhat a zápas dostal jiný náboj. Bohužel jsme opět nedokázali využívat šance, začalo nám to padat až v samotném závěru, ale na dotažení skóre to už nestačilo. Děkujeme domácím za utkání.
56:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #8 Jakub Doutnáč (8:6).
56:13
Vypadá to, že se hosté vrací do zápasu
56:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #7 Tomáš Beran (8:5).
55:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #3 Lukáš Zadák (8:4).
54:15
Třetí třetina je zatím velmi vyrovnaná
52:17
Aleš Kaválek neskutečně pokoupal gólmana hostů a pak už jenom poslal míček do prázdné branky! Tomu říkám florbalová paráda!
52:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #10 Ondřej Bachtík (8:3).
46:44
Lukáš "Luxr" Rázl famózně zakončil ze vzduchu!
46:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #12 Daniel Kříž (7:3).
36:30
Daniel Kříž střílel ze své obvyklé pozice od pravého mantinelu, avšak gólman hostů jeho střelu vyrazil mimo 3 tyče
34:35
Velká šance Franty Donaje
32:40
Nejproduktivnější hráč Náchoda, Ondřej Bachtík, potrvrdil svoji pověst kanonýra a střílí další branku!
32:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #96 Filip Čáp (6:3).
32:10
Kříž a Grulich se řítili do šance 2 na 1, kterou bohužel nedokázali proměnit
30:14
Hosté se po pohledné kombinaci vrací do zápasu
30:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (5:3).
29:00
Čelákovice jsou momentálně více na míčku
27:59
Hosté se rozhodně nevzdávají a dávají druhou branku
27:58
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #47 Ondřej Tichý (5:2).
26:57
Nedáš - dostaneš! Oblíbenec náchodských fanoušků, Venca Grulich, posílá svůj tým do pohodlného čtyřbrankového vedení!
26:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #58 Marek Svoboda (5:1).
26:35
David Kaválek neskutečným obranným zákrokem zabránil jistému gólu!
25:40
Nepříjemné zranění jednoho z hostů, doufejme, že bude v pořádku
23:47
Bachtík vyslal takovou bombu, že zlomil soupeřovi hokejku a zároveň vstřelil výstavní gól!
23:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #11 Jonáš Mědílek (4:1).
20:59
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
18:35
Náchodští se nenechali zahanbit a stačilo jim 45 vteřin a už vedou opět o 2 branky!
18:34
17:49
Hosté využili nedorozumění v náchodské defenzívě a snižují na jednobrankový rozdíl
07:33
Hosté sice ubránili přesilovku, ale hned po jejím konci znovu faulovali a Náchod bude hrát v početní výhodě další 2 minuty
07:32
Vyloučen hráč #33 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
06:30
Bachtík netrefil míček ve velké šanci
05:33
Po nehezkém zákroku na Matěje Mikšovského si Náchod zahraje první přesilovou hru
05:32
Vyloučen hráč #23 Filip Kučera družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:15
Talentovaný odchovanec, Daniel Kříž, se blýsknul skvěle umístěnou střelou k tyči! 2:0!
04:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (2:0).
03:50
David Kaválek promáchnul tutovku
01:55
Daniel Kříž se snažil překvapit brankáře hostů technickou střelou, bohužel neúspěšně
01:11
Parádní úvod do zápasu! David Kaválek se vytočil z rohu a poslal Náchod do vedení!
01:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #66 David Kaválek, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:0).
00:50
Vlášek vyslal první náchodskou střelu zápasu, gólman jí vyrazil helmou
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Jakub Jareš, Lukáš Zadák, Jaroslav Verner, Filip Kučera, Daniel Korych
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Filip Čáp, Aleš Kaválek, Jonáš Mědílek, Ondřej Bachtík
00:00
Bulletin k dnešnímu zápasu ZDE
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 17. kola Národní ligy - západ. Ve vyhřáté Plechárně se dnes utká domácí Florbal Primátor Náchod a vyzyvatelé ASK Orka Čelákovice.