2:4
1:4
- : -

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:10
1. Štěpán Kostrhún, 6. Jakub Hájek, 9. Lukáš Sůva, 29. Matyáš Metoděj Krahulec, 31. Lukáš Sůva, 56. Jakub Kocourek - 16. Lukáš Fukala, 20. Lukáš Fukala, 23. Lukáš Fukala, 26. Adam Palčinský, 32. Adam Palčinský, 35. Adam Palčinský, 41. Jáchym Kuběna, 59. Lukáš Fukala, 59. Václav Richtár, 60. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5 + Štěpán Kostrhún OS:3; využití: 2:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Pavel Chmel 31 - Michael Chalupecký 24; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:4;
Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér):
Po výborném úvodu a dominanci v zápase jsme bohužel nedokázali udržet herní koncentraci a nasazení po celý zápas. Sráží nás malá produktivita, která mohla strhnout zápas ve 3. třetině v náš prospěch. Věřím, že to dokážeme zlomit v rozhodujících zápasech základní části. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér):
Dneska zápas skutečně na morál, projevila se únava z náročného včerejška. přesto kluci odmakali jak to šlo a došli si k vítězství.
Herně střídaly kvalitní pasáže zbrklé bezmyšlenkovité a naivní momenty. Pořád nám dělá velký problém zvládat emoce.
Máme za sebou úspěšný výjez i díky výrazné podpoře fanklubu.

60:00
Střely ve 3. části: 12:14
60:00
59:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (6:10).
59:32
Bohužel domácí jako včera nezvládají konec zápasu a dostávají další branku.
59:23
Kuběna nedokázal trefit prázdnou branku.
58:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Václav Richtár, asistoval #81 Martin Ostárek (6:9).
58:55
Rychtárova střela propadla Chmelovi pod rukou.
58:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala bez asistence (6:8).
58:30
Fukala získal míček a dokázal trefit prázdnou branku.
58:14
Timeout BLACK ANGELS
57:54
Chmel vytáhnul dva zákroky.
56:40
Domácí jsou aktivnější. Kostrhún našel na druhé straně Michálek, který trefil Chalupeckého.
55:53
Domácí šli do protiútoku. Bohužel Michálek netrefil branku z dobré pozice.
55:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Jakub Kocourek, asistoval #88 Adam Štyler (6:7).
55:40
Kocourek dokázal propálit všechno před sebou.
55:38
Domácí teďka zatlačili domácí do obrany.
55:22
Domácí se už snaží z každé pozice ohrozit Chalupeckého.
54:36
Michálek netrefil skákavý míček.
52:56
Domácí Kostrún se snažil vystřelit po standartce. Jeho střela do brány nezamířila.
52:45
Domácí ztratili míček na obranné polovině. Štrobach se dokázal vrátit a zablokovat hostující střelu.
51:27
I domácí měli standartku na velkém brankovišti. Domácí do zakončení, které skončilo na tyči.
49:34
Štrobach se z obrany až ke střele. S jeho střelou neměl Chalupecký problém.
48:43
Domácí se nedokáží dostat z obranné poloviny.
47:42
Přesilovka hostů končí. Domácí měli dost štěstí, že neinkasovali branku.
46:53
Chmelův výhoz dokázal Kostrhún protečovat ideálně, tak aby se dostal až tváří tvář gólmanovi. Bohužel mu ve finální fázi utekl balónek a do zakončení se nedostal.
46:42
Hosté si dělají co chtějí. Díkybohu, že nemají dobrou finální fázi.
45:42
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
45:42
Krahulec tvrdě srazil protihráče a hosté budou hrát další přesilovku.
45:11
Doležalova střela z velkého brankoviště jenom do bloku.
43:51
Štrobach to zkusil od mantinelu. Bohužel trefil jenom Chalupeckého.
42:34
Domácí se snaží najít skuliny v hostující obraně.
40:34
Slabeňák měl před sebou prázdnou branku. Díkybohu pro domácí branku netrefil.
40:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #63 Ondřej Svoboda (5:7).
40:22
Bohužel domácí nevstoupili dobře do třetí třetiny a hosté odskakují na rozdíl dvou gólů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:16
40:00
39:34
Kostrhún to zkusil od mantinelu. Bohužel jeho střela byla zablokována.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:37
Domácím se podařila ubránit přesilovka hostů.
37:34
Kostrhúnovi vypršel trest a bylo i přerušení a tak se může vrátit do hry.
36:37
Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky.
36:37
Diepoltovi opakované fauly v rohu hřiště rozhodčí potrestal.
35:53
Hosté znovu měli standartku na velkém brankovišti. Jenomže se dokázali se tak sami zamotat a šanci zahodit.
34:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský bez asistence (5:6).
34:27
Hosté měli rozehrávku na velkém brankovišti. Palčínsky se s ničím nepáral a prostřelil domácí zeď.
33:01
Štyler sebral míček před brankou a i přes presink hostů dokázal míček udržet a nechat se faulovat.
32:34
Chmel dokázal vyrazit střelu.
31:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #20 Jáchym Kuběna (5:5).
31:25
Hosté získali míček a Palčinský vyrovnáná stav utkání.
30:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #48 Jan Michálek (5:4).
30:23
Sůva si naběhl na střed hřiště a svojí střelou vymetl šibenici.
29:45
Další dobrý zákrok Chmela, nakonec se mu podařilo střelu ztečovat do tyče.
29:01
Chmel dokázal vyrazit míček na tyč a poté ho i odpálit z malého brankoviště.
28:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (4:4).
28:02
Krahulec beckhandovou kličkou vyzrál na Chalupeckého.
27:28
Domácí zatím hrají přesilovku velmi špatně.
26:28
Vyloučen hráč #32 Václav Richtár družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:28
Richtár nepustil u mantinelu Sůvu a půjde si sednout.
25:34
Hosté zatím hrjí lépe 4 na 4.
25:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:4).
25:01
Rychlý protiútok hostů bohužel zkončil v brance.
24:44
Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
24:44
Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
24:44
Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
24:44
Domácí bohužel nebudou mít přesilovku,když Kostrhún neudržel pusa na zámek a půjde si na delší čas odpočinout.
24:00
Kostrhún před prázdnou brankou netrefil míček.
23:02
Domácí nedokáží zablokovat hostům krosové nahrávky.
22:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #63 Ondřej Svoboda (3:3).
22:08
Rychlá kombinace hostů a Fukala trefil odkrytou branku.
21:27
Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
21:27
Kostrhún fauloval před brankou. Dokáží hosté i podruhé využít přesilovku ?
21:01
Domácí měli standartku, bohužel nic nevymysleli.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhráli hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:11
20:00
19:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #20 Jáchym Kuběna (3:2).
19:08
Kuběna vystřelil. Jeho střela se odrazila k Fukalovi a ten dokázal trefit míček do branky.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47
Domácí zatím nepouští hosty do větších šancí.
17:47
Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
17:28
Doležal se provinil proti pravidlům a i hosté budou hrát první přesilovku.
16:40
Krahulec zkusil překvapit Chalupeckého, ten zůstal u tyčky a střelu vyrazil.
15:23
15:23
Fukala trefil prázdnou branku, potom co dostala krosovou nahrávku od Kuběny.
14:46
Míček vyletěl vysoko na bránu a málem zapadl až Chalupeckému do branky.
13:45
Kostrhúnova střela nadzvednuta za mantinel.
11:00
Další závar před domácí bránou končí střelou do dřevna.
10:09
Čejka ztratil míček, ten se pak dostal k Fukalovy, který z otočky netrefil bránu.
08:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva, asistoval #18 Vilém Doležal (3:0).
08:13
Sůva to vzal na sebe a pčesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci.
07:28
Vyloučen hráč #20 Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:28
Hájek se snažil vystřelit. Jeho úmysl mu překazil Kuběna.
06:45
Kocourek dostal míček na velké brankoviště. Bohužel netrefil míček.
05:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #88 Adam Štyler (2:0).
05:28
Rychlý protiútok domácích. Hájek nic nevymýšlel a trefil míček mimo dosah Chalupeckého.
04:30
Galia na středu hřiště nedokázal trefit míček.
02:30
Vítkovice se snaží držet míček.
00:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #9 Jakub Kocourek (1:0).
00:50
Kostrhún rychle zpracoval míček a vystřelil mimo dosah Chalupeckého.
00:01
První buly v zápasu vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Ondřej Jankovský, Ondřej Svoboda, Adam Palčinský, Lukáš Fukala, Jáchym Kuběna
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Jakub Kocourek, Adam Štyler, Lukáš Sůva, Štěpán Kostrhún, Jakub Hájek