3:0
1:2
- : -

IBK Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:2
4. Žaneta Kůželová, 11. Anna Miholová, 15. Anna Miholová, 17. Simona Némethová, 23. Natálie Žídková, 31. Aneta Vancová, 32. Markéta Dohnalová, 60. Aneta Vancová - 52. Kateřina Svatoňová, 52. Martina Joudalová; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 24 - Patricie Šedivá 27; po třetinách: 4:0, 3:0, 1:2;
Komentář domácích Janeček Josef (Trenér):
Dnes jsme podali kvalitní výkon. Celý zápas jsme určovali jeho tempo a tak rozhodně hrát chceme. Holky musím pochválit za množství brankových příležitostí, za aktivní hru po celý zápas, za skvělé návraty a místy velmi pohlednou kombinační hru. Prostě pěkné aktivní utkání pro diváky. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Musíme na dnešní zápas rychle zapomenout. Hradec hrál první dvě třetiny opravdu hezky a zaslouženě vedl po těchto dvou částech, protože naše hra neměla žádné nasazení. Třetí třetina od nás vypadala úpně jinak a dokázali jsme si vytvořit i nějaké pěkné šance, proto jsme ji vyhráli 2:1. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Před vyhlášením hráček utkání došlo ke slavnostnímu momentu, zaslouženého vstupu do klubu "250" se dočkala domácí hráčka č. 37 Markéta Dohnalová za 250 ligových utkání v dresu IBK Hradec Králové, gratulujeme!
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
59:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #8 Aneta Vancová, asistoval #52 Iva Čečotková (8:2).
58:00
Hrají se poslední dvě minuty zápasu.
54:50
Hra začíná být vyrovnaná a Rtyně cítí, že by mohla jěště skórovat.
52:00
Rtyně jsou drsný soupeř a tak daly hned za sebou dva góly, ale Hradec se nevzdává.
51:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová bez asistence (7:2).
51:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #68 Jitka Romančáková (7:1).
47:50
Rtyně začíná přiostřovat, což je vidět hlavně v osobních soubojích.
43:00
Hradec měl teď hodně šancí, ale štěstí mu nepřálo.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
36:50
Mičánková v obrovské šanci tu, ale likviduje Kašparová.
34:20
Zápas je v plném proudu. Oba týmy jedou na plno.
31:40
Utkání je nahoru dolů, hradeckým hráčkám se daří držet účelně držet míček.
31:30
Vyloučen hráč #18 Lucie Hejnová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
31:12
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
31:12
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #75 Natálie Žídková (7:0).
30:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #8 Aneta Vancová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (6:0).
29:06
Rtyně hezky brání.
27:19
Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
23:00
Už jsme viděli několik krásných akcích.
22:51
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková bez asistence (5:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:11
20:00
18:50
Po krátké diskuzi s kapitánkami rozhočí vylučují. Orlice se snaží kombinova v útočném pásmu, ale všechny jejich pokusy byly zneškodněny.
17:43
Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:47
Rtyňská Jitka Romančáková se opět snažila prosmýknout mezi několika hradeckými hráčkami, ale tentokrát se jí to nepovedlo
16:13
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #70 Simona Némethová, asistoval #35 Anna Miholová (4:0).
14:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (3:0).
12:50
Po rychlém protiútoku zakončuje neuspěšně Romančáková.
11:49
Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #75 Natálie Žídková (2:0).
10:30
Po hezké týmové akci zakončuje nad nohu golmanky Šedivé Anna Miholová
09:15
Domácí se snažily dát gól, ale Šedivá to nepustila.
06:20
Nebezpečná střela Stehlíkové, kterou se snažila před branou tečovat Miholová byla zníčená.
03:10
Krásná akce domácích končí po prudké střele, jenž skončila v brance Šedivé.
03:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #30 Žaneta Kůželová, asistoval #35 Anna Miholová (1:0).
01:30
Viděli jsme krásné akce od obou týmů

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Patricie Šedivá; hráči v poli: Lenka Ondráčková, Jitka Romančáková, Kristýna Štěpánová, Martina Joudalová, Kateřina Svatoňová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Kristýna Raab, Anna Miholová, Markéta Dohnalová, Natálie Žídková, Žaneta Kůželová