2:3
4:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - BK REAL ROUDNICE n/L 9:6
1. František Tuháček, 1. David Pleva, 10. Lukaš Zíval, 19. Antonin Lukács, 25. Daniel Fraško, 36. Lukaš Zíval, 37. Daniel Fraško, 38. Štěpán Beneš, 42. Štěpán Beneš - 19. Lukáš Jirásek, 22. David Šindelář, 28. Ondřej Bernát, 32. Matyáš Korous, 35. Jan Racek, 44. Lukáš Jiřička; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Jiří Moravec; vyloučení: 2 + Jakub Racek 5:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jirka Horsica ? - Dominik Kučin ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 11:11
45:00
43:30
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Lukáš Jiřička, asistoval #12 David Šindelář (9:6).
42:04
Vyloučen hráč #69 Antonin Lukács družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra na zemi.
41:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #60 Štěpán Beneš, asistoval #34 David Pleva (9:5).
37:49
36:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško z trestného střílení (7:5).
35:44
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukaš Zíval bez asistence (6:5).
34:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #9 Jan Racek bez asistence (5:5).
31:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #13 Matyáš Korous, asistoval #29 Lukáš Jiřička (5:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
27:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #26 Ondřej Bernát, asistoval #12 David Šindelář (5:3).
24:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško bez asistence (5:2).
24:39
Vyloučen hráč #94 Dominik Kučin družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
24:09
Vyloučen hráč #77 Jakub Racek družstva TJ Lokomotiva Louny na 5 minut za hrubost.
21:49
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #12 David Šindelář bez asistence (4:2).
18:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #69 Antonin Lukács, asistoval #14 Lukaš Zíval (4:1).
18:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Lukáš Jirásek, asistoval #13 Matyáš Korous (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:10
15:00
09:58
Vyloučen hráč #77 Jakub Racek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
09:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukaš Zíval, asistoval #60 Štěpán Beneš (3:0).
00:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #34 David Pleva, asistoval #60 Štěpán Beneš (2:0).
00:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #11 František Tuháček, asistoval #87 Jakub Kajan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Ondřej Bernát, Jan Schneider, Filip Bártek, Lukáš Jirásek, Matyáš Korous
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jirka Horsica; hráči v poli: Jakub Racek, Antonin Lukács, Daniel Fraško, Jakub Kajan, František Tuháček