1:3
2:7
- : -

Florbal Sokolov B - FBŠ Gorily Plzeň B 7:13
7. Václav Slavík, 11. Jakub Liška, 15. Jakub Liška, 15. Jakub Liška, 18. Jakub Liška, 42. Robert Rampa, 45. Vojtěch Kaňka - 1. Filip Štěpánek, 2. Filip Tábořík, 8. Jan Vadinský, 16. Petr Körner, 22. Petr Körner, 24. Marek Firla, 31. Jiří Lukasch, 33. Jan Felkl, 33. Tomáš Janouškovec, 37. Tomáš Janouškovec, 41. Filip Štěpánek, 43. Vojtěch Pelikán, 43. Tomáš Janouškovec; rozhodčí: Martin Klán - Luděk Lejba; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: David Purchart ? - Jan Valeš ?; po třetinách: 4:3, 1:3, 2:7;
45:00
Střely ve 3. části: 8:20
45:00
44:53
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #10 Vojtěch Kaňka, asistoval #13 Filip Sivák (7:13).
42:55
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #5 Tomáš Janouškovec, asistoval #25 Matěj Zicho (6:13).
42:42
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #91 Vojtěch Pelikán, asistoval #32 Jiří Trnka (6:12).
41:09
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #15 Robert Rampa, asistoval #66 Václav Slavík (6:11).
40:16
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #55 Filip Štěpánek, asistoval #22 Marek Firla (5:11).
36:37
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #5 Tomáš Janouškovec, asistoval #46 Filip Tábořík (5:10).
33:15
Krásný zákrok Valeše!
32:47
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #5 Tomáš Janouškovec, asistoval #91 Vojtěch Pelikán (5:9).
32:23
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #69 Jan Felkl, asistoval #88 Jan Vadinský (5:8).
30:18
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #61 Petr Körner (5:7).
30:18
Takovou parádu z hole Lukasche jsme dlouho neviděli!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:14
30:00
27:00
Vyloučen hráč #66 Václav Slavík družstva Florbal Sokolov B na 2 minuty za držení.
26:27
Štěpánek sám na brankáře, avšak balónek nezkrotil.
23:57
Vyloučen hráč #55 Filip Štěpánek družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za hra vysokou nohou.
23:57
Štěpánek lovil motýly o sto šest až někde u hlavy a jde si odpočinout na 2 minuty.
23:01
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #22 Marek Firla, asistoval #69 Jan Felkl (5:6).
22:50
Vandákova střela z první kousek mimo.
22:00
Lajna Korner-Lukasch-Pelikán je dneska opravdu při chuti.
21:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #91 Vojtěch Pelikán (5:5).
17:53
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #23 Jakub Liška, asistoval #10 Vojtěch Kaňka (5:4).
15:44
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #61 Petr Körner, asistoval #7 Jiří Lukasch (4:4).
15:44
Lukasch naservíroval do prázdné branky a Korner již neměl problém.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:16
15:00
14:30
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #23 Jakub Liška, asistoval #66 Václav Slavík (4:3).
14:30
Liška po krásné akci zapisuje hattrick.
14:16
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #23 Jakub Liška bez asistence (3:3).
14:16
Liška z předbrankového prostoru vyrovnává.
13:20
Lukasch svým pohybem provětrává obranu Sokolova.
10:01
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #23 Jakub Liška bez asistence (2:3).
10:01
Nedáš dostaneš. Sokolov z úniku snižuje na rozdíl jedné branky.
07:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #88 Jan Vadinský, asistoval #61 Petr Körner (1:3).
07:54
Krásná Vadinského střela do růžku sokolovské svatyně.
06:29
Branku družstva Florbal Sokolov B vstřelil #66 Václav Slavík, asistoval #13 Filip Sivák (1:2).
06:29
Sokolov snižuje v přesilovce.
06:01
Zicho nyní unikl v oslabení, na brankáře avšak nevyzrál.
05:45
Krásný obranný blok od Jiřího "Benzemi" Lukasche!
05:12
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
04:39
Vyloučen hráč #32 Jiří Trnka družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání.
01:46
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #7 Jiří Lukasch (0:2).
00:51
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #55 Filip Štěpánek, asistoval #69 Jan Felkl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň B: brankář: Jan Valeš; hráči v poli: Tomáš Janouškovec, Filip Tábořík, Filip Štěpánek, Jan Felkl, Vojtěch Pelikán