3:3
4:0
- : -

FbC Jazzmani Žatec - BK REAL ROUDNICE n/L 10:4
6. Ondřej Kuvík, 8. Ondřej Halíř, 13. Jan Říha, 17. Viktor Milyan, 22. Jiří Hanzlík, 28. Viktor Milyan, 31. Viktor Milyan, 32. Ondřej Halíř, 37. Ondřej Kuvík, 45. Ondřej Kuvík - 5. Bilguun Ariunbuyan, 25. Bilguun Ariunbuyan, 25. Bilguun Ariunbuyan, 30. Kryštof Bártek; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Josef Heřmánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Denis Ali 24 - Joshua M. Whitehead 51; po třetinách: 3:1, 3:3, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 25:13
45:00
44:39
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík, asistoval #21 Jiří Hanzlík (10:4).
36:41
31:41
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 Ondřej Halíř, asistoval #69 Viktor Milyan (8:4).
30:48
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan z trestného střílení (7:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 18:6
30:00
29:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #6 Kryštof Bártek, asistoval #16 Matyas Pilař (6:4).
29:36
Vyloučen hráč #21 Jiří Hanzlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
27:38
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #16 Petr Hotový (6:3).
24:56
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #26 Ondřej Kára (5:3).
24:56
1.HATTRICK v zápase vstřelil juniorský MAGNIFICO hráč č.21BILGUUN ARIUNBUYAN  a gol oslavil ve stylu CRISTIANA RONALDA s charakteristickým SIIIIU
24:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #16 Matyas Pilař (5:2).
21:31
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #21 Jiří Hanzlík, asistoval #25 Jan Říha (5:1).
18:34
Vyloučen hráč #22 Lukáš Dvořák družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
16:47
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #9 Jan Vápeník (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 18:9
15:00
12:14
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #25 Jan Říha, asistoval #12 Ondřej Kuvík (3:1).
09:10
Vyloučen hráč #21 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:03
Vyloučen hráč #42 Marek Strasser družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
07:12
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #14 Ondřej Halíř, asistoval #16 Petr Hotový (2:1).
05:18
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík, asistoval #3 Jakub Řimnáč (1:1).
04:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #1 Joshua M. Whitehead (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Joshua M. Whitehead; hráči v poli: Lukáš Dvořák, Ondřej Bernát, Matyas Pilař, Ondřej Kára, Bilguun Ariunbuyan