6:0
3:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - BK REAL ROUDNICE n/L 14:2
1. Dominik Mach, 8. Patrick Lenke, 10. Petr Strnad, 13. Patrick Lenke, 14. Dominik Mach, 23. Petr Strnad, 24. Kryštof Bandas, 25. Jiří Němec, 25. David Budák, 26. Jiří Němec, 27. Dominik Mach, 38. Ladislav Froněk, 39. Kryštof Bandas, 44. Kryštof Danda - 39. Bilguun Ariunbuyan, 40. David Šindelář; rozhodčí: Josef Kubát - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Šimko ? - Joshua M. Whitehead ?; po třetinách: 5:0, 6:0, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:2
45:00
43:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Kryštof Danda bez asistence (14:2).
39:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #12 David Šindelář, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (13:2).
38:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #26 Ondřej Kára (13:1).
38:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #78 Kryštof Bandas, asistoval #3 Dominik Mach (13:0).
37:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #57 Ladislav Froněk, asistoval #11 Kristián Hub (12:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:10
30:00
26:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #15 David Budák (11:0).
25:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #74 Jiří Němec, asistoval #6 Petr Strnad (10:0).
24:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #3 Dominik Mach (9:0).
24:20
23:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #78 Kryštof Bandas, asistoval #72 Jakub Pučelík (7:0).
23:10
Vyloučen hráč #12 David Šindelář družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
22:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #6 Petr Strnad, asistoval #57 Ladislav Froněk (6:0).
20:00
Vyloučen hráč #6 Petr Strnad družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:7
15:00
13:28
12:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #74 Jiří Němec (4:0).
09:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #6 Petr Strnad, asistoval #74 Jiří Němec (3:0).
08:25
Vyloučen hráč #21 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
07:21
00:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Šimko; hráči v poli: Kryštof Danda, Kryštof Bandas, Kristián Hub, Ladislav Froněk, David Budák