1:2
- : -
IBK Holice

FBC TJ Draci Lanškroun - IBK Holice 3:11
7. Kristián Bříza, 18. Michal Pfeifer, 45. Michal Kuklík - 2. Jakub Machatý, 11. Adam Kovařík, 14. Ondřej Kroutil, 24. Daniel Bořetický, 24. Michael Novák, 25. Ondřej Kroutil, 27. Tomáš Číhař, 30. Tomáš Číhař, 30. Matyáš Viktora, 37. Adam Kovařík, 38. Adam Kovařík; rozhodčí: Karel Kotyza - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 17 - Daniel Jeník 10; po třetinách: 1:3, 1:6, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
44:23
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #5 Filip Brůna (3:11).
37:49
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (2:11).
36:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:10).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:10
30:00
29:39
Branku družstva IBK Holice vstřelil #17 Matyáš Viktora, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:9).
29:23
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #60 Michael Novák (2:8).
26:16
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #69 Jakub Tlučhoř (2:7).
24:08
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (2:6).
23:53
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
23:53
Branku družstva IBK Holice vstřelil #60 Michael Novák, asistoval #99 Jakub Machatý (2:5).
23:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (2:4).
22:20
Vyloučen hráč #17 Matyáš Viktora družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:05
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #66 Michal Pfeifer, asistoval #6 Dominik Morávek (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:11
15:00
14:35
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za hra na zemi.
13:23
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #24 Tomáš Číhař (1:3).
11:26
Vyloučen hráč #22 Tomáš Faltejsek družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:13
06:02
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #3 Kristián Bříza, asistoval #17 Michal Kuklík (1:1).
01:50
Branku družstva IBK Holice vstřelil #99 Jakub Machatý, asistoval #24 Tomáš Číhař (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Filip Mačát, Filip Brůna, Kristián Bříza, Michal Kuklík, Jakub Dzurik